menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 23:41
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Malgos651 Obejrzałam zdjęcie. Ale laska! Oberwiesz dziewczyno ode mnie.Za co? Już Ty wiesz! Coś ty tu wypisywała o jakiejś tuszy?
  #42  
Nieprzeczytane 27-04-2007, 05:01
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie do szanownych nielicznych panow

Panowie drodzy -my tu dokonujemy aktow odwagi i wklejamy nasze zdjecia ,podajemy rozne detale niemile-a wy co-w najlepszym wypadku pojawia sie info,ze osoba o nicku XXX to -facet i NIC poza tym ani wieku ,ani miasta ani zainteresowan ANI NAWET CIENIA PODOBIZNY-czy wy Panowie wszyscy w podziemiu czy moze w sluzbach specjalnych??????
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #43  
Nieprzeczytane 27-04-2007, 07:01
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Pragnę Ci zwrócić uwagę, Małgosiu,że jest jeden mężczyzna, który od samego początku nie ukrywał swojej twarzy. Jest to Zastawny, którego zdjęcie jest jego avatarkiem.
Panowie nie lubią mówić o sobie, kochają natomiast tzw.partyzantkę, czyli działania zaczepne.Normalka.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #44  
Nieprzeczytane 27-04-2007, 07:17
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

A ja myślałam,ze odwaga to przede wszystkim męska cecha...
  #45  
Nieprzeczytane 27-04-2007, 13:37
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wilhelmina
Siedzę już dwie godziny nad tymi postami i myślę, myślę, oglądam i....myślę. Ciężkie to moje myślenie, ale...wymyśliłam. Nie podobają mi się te profile które są zamknięte nawet dla nas, czyli niby dla paczki przyjaciół. Dla mnie jest to tworzenie jakiejś pseudo elity. Tych lepszych i tych gorszych. To niby co? Muszę poprosić daną osobę, aby mnie zaakceptowała? Nie, nie bedę prosiła. Ktoś musi poprosić mnie? A dlaczego? Przecież po to tu przyszliśmy, abyśmy byli razem, a nie tworzyli grupy tylko dla wybrańców. Co innego zamknąć dostęp gościom do pewnych informacji, ale swoim? Nie. Nie podoba mi się to. I właściwie to czemu mam się ukrywać? Czy ja robię coś złego?
Już podjęłam decyzję. Jestem jaka jestem, Nie mam nic do ukrycia.
To mi się podoba,ja zamknęłam dostęp tylko dla gości jak mnie chcą poznać to niech do nas przyjdą.I tak w swojej miejscowosci już jestem rozpoznawana /wiele ludzi czyta/ ale jak zawsze mnie to nie przeszkadza..
Cieszyła bym się chyba nie tylko ja jakby większość pouzupełniała swoje profile.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #46  
Nieprzeczytane 01-06-2007, 15:41
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Kiedy Małgosia otwarła ten wątek,mało było fotografii w profilach.Dziś to już się zmieniło,i tak jest super.O ileż przyjemniej"rozmawia" się z osobami które nie są całkiem anonimowe.Rozumiem jednak tych ,Którzy nie mogli z jakichś względów umieścić swych fotek.Daje nam to szansę "wyobrazić"sobie kogoś.A co najciekawsze to ja właśnie tak sobie wiele osób wyobrażałam jak wyglądają na zdjęciach,jakoś pasują do wypowiedzi,mili,ciepli,serdeczni,trochę zadziorni,odważni.Szkoda że nie mam talentu do rysowania,by pokazać jak wyobrażam sobi niektórych.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #47  
Nieprzeczytane 01-06-2007, 17:34
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Lucynko naprawdę szkoda byłby to bardzo ciekawy wątek
dollecole.gif
__________________
  #48  
Nieprzeczytane 07-06-2007, 16:24
malgos651's Avatar
malgos651 malgos651 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 227
Domyślnie

sie bardzo ciesze ze sie udalo
 


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:12.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.