menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 25-04-2007, 18:42
malgos651's Avatar
malgos651 malgos651 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 227
Domyślnie ciekawostka


sluchajcie pomysleliscie kiedys zeby pokazac swoje fotki milej by bylo sie blizej poznac
  #2  
Nieprzeczytane 25-04-2007, 19:02
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Post Wklejajcie swoje fotki anonimowe dziewczyny!!!

Bardzo dobry pomysł, ja jestem na fotce w swoim profilu. To czarne co trzyma dziecko na ręku to ja. Zrobię sobie więcej fotek i "opublikuję" bo to opublikowane zdjęcie jest kiepskie.
Dziewczyny, wklejajcie swoje fotki.
  #3  
Nieprzeczytane 25-04-2007, 19:07
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

No chcialam i cos mi sie pokielbasilo.Nie mam za duzo swoich zdjec a to co mam nie chcialo sie wkleic
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #4  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 02:21
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

A ja mam mieszane uczucia. Na ponad sześcset zarejestrowanych uczestników, około stu pięćdziesięciu jest aktywnych. Z tej liczby około stu napisało jeden, dwa posty i tylko się przygląda. Ci którzy faktycznie tu dyskutują, często nie podają daty urodzenia, czy nawet miejsca zamieszkania.Czemu? To już ich problem. Czy ja naprawdę muszę być rozpoznawalna przez wszystkich wokół? Przecież równocześnie każdego dnia wchodzi na forum multum osób z tzw gości i czy każdy młodzik w okolicy ( całkiem realne ) musi wiedzieć, że ja to ja? Wiem. Mogę udostępnić zdjęcie tylko dla wybranych, ale...jakieś takie to...mało sympatyczne.
W mojej wyobrażni ma swój obraz każda z Was.Lubię Was za to co piszecie i jak piszecie, a nie za to jak wyglądacie.
Jak większość wklei, to nie będę gorsza, ale proponowałabym pouzupełniać całkiem puściutkie profile, bo czasem nie wiadomo, czy to kobieta, czy mężczyzna.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #5  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 05:03
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Ha ! Bohatersko umiescilam swoja watpliwej urody podobizne z ksiazka w kuchni przyjaciol-bo innej nie mam
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #6  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 07:00
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie

Małgosiu, jesteś śliczna i jeszcze bardzo młoda, dlatego się nie dziwię... Ja bardzo źle wychodzę na zdjęciach, zdecydowanie wolę siebie na żywo. Może kiedyś spotkamy się wszyscy na jakim zjeździe forumowiczów.Już z niektórymi czuję się zaprzyjaźniona. Pozdrawiam wszystkich przyjaciół z Klubu.
  #7  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 07:14
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wilhelmina
A ja mam mieszane uczucia. Na ponad sześcset zarejestrowanych uczestników, około stu pięćdziesięciu jest aktywnych. Z tej liczby około stu napisało jeden, dwa posty i tylko się przygląda. Ci którzy faktycznie tu dyskutują, często nie podają daty urodzenia, czy nawet miejsca zamieszkania.Czemu? To już ich problem. Czy ja naprawdę muszę być rozpoznawalna przez wszystkich wokół? Przecież równocześnie każdego dnia wchodzi na forum multum osób z tzw gości i czy każdy młodzik w okolicy ( całkiem realne ) musi wiedzieć, że ja to ja? Wiem. Mogę udostępnić zdjęcie tylko dla wybranych, ale...jakieś takie to...mało sympatyczne.
Wilhelmino,w profilu są różne opcje,można tam zaznaczyć,że dostęp tylko dla znajomych,Na mój profil nikt nie zalogowany nie wejdzie.Nawet ja,jak sie nie zaloguję.Może to i mało sympatyczne,ale ja też nie chciałabym być rozpoznana na ulicy i skojarzona z moimi wypowiedziami.Pozdrawiam
  #8  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 07:15
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

O to chodzi, o to chodzi! Wiek podają osoby, które mają pierwszą piątkę.Te z szóstką milczą, ale i tak wiadomo, jak to jest.Mnie najbardziej brakuje dat. Dnia i miesiąca. Zwracam uwagę na znaki zodiaku i uważam, że istnieje ścisły związek między nimi, a charakterem danej osoby. Dla mnie Małgosia to: bliźniak, koziorożec lub lwica.Niekoniecznie w wpisanej kolejności.
  #9  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 08:57
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał hannabarbara
O to chodzi, o to chodzi! Wiek podają osoby, które mają pierwszą piątkę.Te z szóstką milczą, ale i tak wiadomo, jak to jest.Mnie najbardziej brakuje dat. Dnia i miesiąca. Zwracam uwagę na znaki zodiaku i uważam, że istnieje ścisły związek między nimi, a charakterem danej osoby. Dla mnie Małgosia to: bliźniak, koziorożec lub lwica.Niekoniecznie w wpisanej kolejności.
Małgosia to skorpionka podobnie jak ja.
  #10  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 08:58
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Ha ! Bohatersko umiescilam swoja watpliwej urody podobizne z ksiazka w kuchni przyjaciol-bo innej nie mam
Cieszę się Małgosiu, że zobaczyłam Ciebie wreszcie w "cywilu".
  #11  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 09:00
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Myślę,że najlepszym wyjściem z sytuacji jest wymiana fotek w kontaktach bliższych-gg,poczta mailowa-jak np. zrobiłysmy z Desti.trzeba uszanowac prawo do skrepowania własnym wyglądem wobec którego często jesteśmy baaardzo krytyczne, no i ta kobieca przewrotność...a ja nie potrafię wkleić.
  #12  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 09:03
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie do Jilitki

uzalezniona od kompa.gifkochana Jolitko,może masz jakiś fajny przepisik dla matoła...taki prosty jak na wklejanie obrazków pod postem?Byłabym wdzięczna.Mam tylko zdjęcia robione zwykłym aparatem,czy to przeszkoda?Pozdrawiam Cię serdecznie.
  #13  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 09:22
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał emka46
Wilhelmino,w profilu są różne opcje,można tam zaznaczyć,że dostęp tylko dla znajomych,Na mój profil nikt nie zalogowany nie wejdzie.Nawet ja,jak sie nie zaloguję.Może to i mało sympatyczne,ale ja też nie chciałabym być rozpoznana na ulicy i skojarzona z moimi wypowiedziami.Pozdrawiam
Ja zrobiłam to samo, na mój profil nikt nie zalogowany nie wejdzie i gościom uniemożliwiłam wszystko "co się da".

Ostatnio edytowane przez Basia. : 26-04-2007 o 09:49.
  #14  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 09:29
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Cytat:
Napisał nika
Załącznik 1374kochana Jolitko,może masz jakiś fajny przepisik dla matoła...taki prosty jak na wklejanie obrazków pod postem?Byłabym wdzięczna.Mam tylko zdjęcia robione zwykłym aparatem,czy to przeszkoda?Pozdrawiam Cię serdecznie.
No i czemu sama się obrażasz gdzie ci tam do matoła.Jeśli masz skaner to nie ma problemu,zeskanujesz i "wpuścisz "do kompa a dalej to jak ze wszystkimi wklejankami.Ja porobiłam zdjęcia "zdjęć" komórką,poprawiłam ich ostrość i będę wpuszczać na galerię /jak się odważę/.Umiesz wklejać gify to ze zdjęciami jest tak samo.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/

Ostatnio edytowane przez Kundzia : 26-04-2007 o 09:32.
  #15  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 10:27
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Re Nika

Nikuś - już jesteście na tym etapie, że ja tu między Wami czuję się jak na tureckim kazaniu. Już nawet nie przyznam się czego nie rozumiem bo mi wstyd...
Name:  blog 1 zez.gif
Views: 54
Size:  2.8 KB
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #16  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 10:28
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał jolita
Nikuś - już jesteście na tym etapie, że ja tu między Wami czuję się jak na tureckim kazaniu. Już nawet nie przyznam się czego nie rozumiem bo mi wstyd...
Załącznik 1379
Jolitko, przesadna skromność bije z Twojego posta. Jakie tureckie kazanie dziewczyno?!!!!!!!!!!!!!
  #17  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 10:43
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Jolitko,kochana,przeciez ja umiem tylko to,czego mnie nauczyłaś....
  #18  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 10:46
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

dla Niki jeśli masz klisze od "starych" zdjęc możesz zrobić spacerek do fotografa i niech Ci je wgra na płyte CD a potem jak chcesz to wgrywasz do kompa albo całą albo poszczególne zdjęciai zamieszczasz tak jak gify Pozdrawiam Grażyna
  #19  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 14:02
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Pytanie No i co

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Ha ! Bohatersko umiescilam swoja watpliwej urody podobizne z ksiazka w kuchni przyjaciol-bo innej nie mam
Była i się zmyła, Małgosiu twoja fotka nawiała!!!!!!!
  #20  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 14:08
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
Była i się zmyła, Małgosiu twoja fotka nawiała!!!!!!!
-Przeciesz jest sprawdzałam przed chwilą
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:51.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.