menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #121  
Nieprzeczytane 18-10-2007, 20:00
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 061
Domyślnie

Choć muszę przyznać,że to bardzo ciekawy wątek się zrobił.Chyba miał być ,ale dla założyciela...
A tu zabawiły się straszliwe babcie..

ps.Tak myślę,że ów wątek jeszcze przetrwa,bo inne dobre dusze będą chciały radzić Mario,nie przeczytawszy całych jelit..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Nieprzeczytane 19-10-2007, 15:56
Olvana's Avatar
Olvana Olvana jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 44
Domyślnie

Drogie Senioritki Ten młody chłopak jeśli chciał Was podbierać i prowadzić rozmowę o ... Kupce to musiał się dobrze przygotować jeśli sam nie miał tych objawów to chyba gdzieś poczytał . Ale na początku napisał że przeprasza za temat , Ja dodam że to co on pisał to są objawy choroby i jeśli któraś z was miała by ochotę poczytać to można wpisać w google ....kandydoza . Ta choroba to niestety też dotyczy członka z mojej rodziny . I wcale temat nie jest do śmiechu bo uwarzam że wielu ludzi leczy się na choroby i bierze leki a powód ich cierpienia jest w .....jelitach !

Lila ...dobrze by było gdyby dużo ludzi przeczytało ten wątek , bo dużo ludzi cierpi i do konca nie wie co im dolega . Proszę przeczytajcie o tej chorobie i zobaczycie ile ona złego w organizmie może zrobić . A zaczyna się niewinnie bo to jest alergia pokarmowa , która z czasem zmienia się w grzybicę przewodu pokarmowego . Jeśli same cieszycie się dobrym zdrowiem to może kiedyś pomozecie komuś bliskiemu kto będzie się zle czuł i zastanawiał co mu dolega .

Pozdrawiam i proszę przeczytajcie ...wiem że to nie jest forum medyczne ale to jest ogólnodostępne forum i mogą się pojawiać różne tematy . Jesli nie chcecie takich tematów to można załozyć forum na hasło i tylko osoby wtajemniczone mogą wchodzić i nikt nie napisze o czymś o czym nie chcecie rozmawiać .
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Nieprzeczytane 19-10-2007, 16:02
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Droga Olvano,alez my chcemy czytac o wszystkim i odpowiadamy wszystkim,ale sa tematy,których nie musimy rozpatrywać.Kazdy wchodzi na wątek jaki chce i jak chce odpowiada.Wiemy tez ,ze wszystko można w googlach znależć ,wiemy tez ,ze to jest za straszna choroba,ale my sie tu głownie spotykamy po to zeby sobie przyjażnie i swobodnie o wszystkim porozmawiać na l u z i e po prostu na luzie.Pozdrawiam cieplutko i milego popołudnia życze.26.gif
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Nieprzeczytane 19-10-2007, 16:25
Olvana's Avatar
Olvana Olvana jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 44
Domyślnie

Anielko odpuszczam sobie temat ...masz rację trzeba brać wszystko na ...luz ! Również pozdrawiam

Acha chciałam wysłać Ci prv ale nie mam dostępu do Ciebie
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Nieprzeczytane 19-10-2007, 19:22
Olvana's Avatar
Olvana Olvana jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 44
Domyślnie

http://www.zdrowie.senior.pl/75,0,Po...arza,2121.html

Anielko zobacz ten chłopak może na poważnie pomylił się i myślał że tutaj dostanie poradę .
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #126  
Nieprzeczytane 19-10-2007, 20:39
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Post Olvana

to jest forum dla wszystkich masz rację, ale my nie udzielamy porad lekarskich bo nie potrafimy. Wśród nas jest sporo osób chorych nawet bardzo chorych i ze swoimi bolączkami chodzimy do lekarzy. Gdybyśmy chciały ze szczegółami opisywać swoje przypadłości ........ wybacz. Wiem, że w internecie są fora dla osób cierpiących na przeróżne choroby i tam należy szukać porady, fachowej porady. Przeczytałam o kandydozie, choroba straszna ale ten młody człowiek /jeżeli rzeczywiście pisał szczerze/ wiedział od początku, że nie znalazł się na właściwym forum i mógl sobie darować te bardzo obrazowe szczegóły, a on z uporem maniaka dokładał nam nowe coraz bardziej malownicze.

Ostatnio edytowane przez Basia. : 19-10-2007 o 20:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127  
Nieprzeczytane 19-10-2007, 23:21
Olvana's Avatar
Olvana Olvana jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 44
Domyślnie

Basiu nie zrozum mnie zle i wytłumacz w takim razie dlaczego tu jest dział ...Choroby ? o czym wtedy w tym dziale powinno się pisać ? bo na innych forach właśnie gdy jest coś takiego ludzie wymieniają się swoimi doświadczeniami a Ci którzy dopiero są przed wizytą u specjalistów mogą cokolwiek dowiedzieć się o objawach . sama choruję od wielu lat i dopiero takie wypytywanie innych sprawiło że poznałam swoją chorobę , bo niestety lekarz tylko zapisywał mi leki i nie wiele mi mówił .
Nie chcę być jakimś odmieńcem na waszym forum bo ja dopiero tu weszłam a tak jak już kilka razy pisałam Wy jesteście zaprzyjaznione . Ale normalnie żal mi się zrobiło tego chłopaka ...Jeszcze raz sorki że się dużo zastanawiam ale jeśli czegoś nie jestem pewna to bym chciała się dowiedzieć ..taka trochę ciekawska jestem . Basiu nie wiem na co chorujesz , ale ja o swojej chorobie bym chciała wiedzieć jak najwięcej żeby zrozumieć dlaczego tak jest , dlaczego to dotyczy mnie .
Temat z mojej strony uwarzam za zakończony ..bo Mario tu już raczej nie wpadnie acha i oczywiście że diagnozę zawsze wystawia lekarz a nie anonimowi ludzie na forum .
Pozdrawiam
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #128  
Nieprzeczytane 19-10-2007, 23:23
Olvana's Avatar
Olvana Olvana jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 44
Domyślnie

Basiu przeczytaj dlaczego on pisał ...Senioritki pytały ..więc on pisał ...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129  
Nieprzeczytane 19-10-2007, 23:28
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Olvana

na forum staż forumowy nie ma znaczenia, mam nadzieję że kiedyś przyłączysz się do nas i weźmiesz udział w którymś sabaciku. Będzie nam baaardzo miło. Pozdrawiam cieplutko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130  
Nieprzeczytane 19-10-2007, 23:29
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 061
Domyślnie

Olvana...boję się,że nie będziesz mogła spać z żalu nad Mario...
Czy naprawdę dobrze wszystko przeczytałaś ?
Szczególnie ,jak konsultował swoją kupę razem z dziewczyną ?
No nie !
Nic mu nie będzie.Pójdzie do lekarza z dowodem rzeczowym i swoją dziewczyną i wyleczą go.Ma 20 lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #131  
Nieprzeczytane 19-10-2007, 23:32
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 061
Domyślnie

Ooooo jasne.Staż jest bez znaczenia.Jak onegdaj weszłam,już zapomniałam kiedy,to zaczęłam trzaskać dziobem ,że o mało całego klubu nie położyłam,tak mnie mieli dość.
A teraz ???
Ot..i przyzwyczaili się...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #132  
Nieprzeczytane 19-10-2007, 23:37
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

A straszliwe staruszki to jest to -Mario do lekarza Olvana troche luzu a my sobie połazimy po meandrach jelit
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #133  
Nieprzeczytane 20-10-2007, 09:19
Olvana's Avatar
Olvana Olvana jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 44
Domyślnie

Lilko ..
Bardzo przepraszam ale chyba ja zle interpretuje to co napisał , bo zrozumiałam że jego dziewczyna się też jego stanem martwi , a nigdzie nie mogę doczytać że się z nią konsultował . Moze na innym topiku o tym pisał bo tu nic takiego nie ma ...
Ze spaniem nie mam problemu , więc na pewno Mario nie będzie powodem mojej bezsennej nocy .

Małgorzatko ja cały czas jestem właśnie na ..luzie ! To co widzę to i o tym mówie , co mnie interesuje to staram się poznać i tego nauczyłam mojego syna , jeśli jest problem to o nim się rozmawia i bez różnicy na jaki temat ...jeśli młoda osoba potrzebuje pomocy to musi mieć zaufanie i szacunek dla starszych ...
przeczytajcie dokładnie co pisał , nigdzie nikomu nie sprawił przykrości , ale sam poczuł się zawiedziony ...a wystarczyło napisać że tutaj nikt nie udzieli mu rady ..albo wręcz nic nie pisać i temat by był zamknięty .
Teraz też jest temat .. pisałam że dla mnie jest zamknięty ale skoro pytacie i kierujecie pytania do mnie to odpisuje ... bo takie mam podejście do ludzi .
To jest moje zdanie po przeczytaniu całego tematu i mam prawo mieć własne spostrzeżenia i one nie muszą być takie same jak Drogie Senioritki wasze !
Pozdrawiam
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #134  
Nieprzeczytane 20-10-2007, 09:34
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 061
Domyślnie

Miła Olvanko...po głębokim namyśle,przyznaję Ci rację...
Być może za mało serca włożyłam w odpowiedź dla niego..
Zbyt mało tej miłości do bliźniego swego oraz wszystkiego co z nim związane...

Biję się w moje piersi....i jestem gotowa wrócić do wypowiedzi Maria i jeszcze raz....rzucić na forum jego ciapletę...
A także pochylić z troską głowę nad skurczem w czasie defekacji...

Kurczę,głupio mi teraz.Co Wy na to ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #135  
Nieprzeczytane 20-10-2007, 09:51
Olvana's Avatar
Olvana Olvana jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 44
Domyślnie

Lilu droga ...Twój sarkazm mnie rozbroił !
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #136  
Nieprzeczytane 20-10-2007, 09:54
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

I o to chodziło Olvanko Kochana,zebyś zrozumiala,ze niektórych nie mozna brać aż tak powaznie.Milego dnia zycze.__SUN3.gif
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #137  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 19:03
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Zal mi Mario - oczekiwal porady a tu iles stronek na temat jego wyproznien .. mysle ze gdyby to mogl przewidziec wzialby cos na wstrzymanie i nie napsalby ani slowa ,
Takie moje odczucie po przeczytaniu watku .. moze sie myle .. ale napewno Mario juz nigdy sie nie odezwie na tym forum ..moze sie czuc urazony.Stawcie sie w jego sytuacje .
Gdyby go satysfakcjonowaly wypowiedzi to .. nadmienilby o tym ....
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #138  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 19:07
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Buniu! A ja nie byłabym taka bardzo pewna!Basia też chyba nie. Pewnie sobie również kojarzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 20:08
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

To w takim razie glupieje na jesien -nic nie jarze .. siostra milosierdzia ze mnie cyco????
A moze zbyt pobieznie czytalam a nie wczytalam sie ???
A nie mozna by tak .. wyoslic?? HaBa i Ba ?? prosze ...
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 20:24
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Znaczy, ze nie jeno ja mam ten problem? Z tym no tym .... rozumowaniem? Fakt, ze boki zrywałam z tego co zrozumialam ale po wczorajszym to myślenie mnie dziś boli.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Choroba Parkinsona - komentarze nusia Ogólny 32 16-07-2020 22:13
choroba skory marianna 123 Choroby, badania, terapie 23 08-03-2012 17:13
Egoizm-choroba-czy? inka-ni Różności - wątki archiwalne 49 03-05-2008 11:44
choroba Parkinsona cela51 Choroby, badania, terapie 1 28-12-2007 19:36
Choroba Alzheimera 1kalina Zaproszenia 0 20-11-2007 23:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:07.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.