menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #861  
Nieprzeczytane 07-07-2010, 22:16
tamora42's Avatar
tamora42 tamora42 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Jaworzno
Posty: 2 085
Domyślnie

Honorko...od 12 lat mieszkam w Joworznie...własciwie to przedmieście...spokojnie i zielono.Przez 30 lat mieszkałam w Tychach w blokowisku,wiec zamiana jest na lepsze,tylko juz nie mam z kim dzielić radosci i smutków.Pozdrawiam serdecznie Ciebie Honorko i wszystkie koleżanki...spokojnej nocy..
  #862  
Nieprzeczytane 07-07-2010, 22:47
gagaka's Avatar
gagaka gagaka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Kraków
Posty: 1 349
Domyślnie Witam serdecznie !

cudne prace ale koń Tamory zrobił na mnie ogromne wrażenie ! Pozdrawiam serdecznie - ja z doskoku bo akurat ostatnio nie mam nastroju ..... Buziaczki dla Was!

__________________
"gagaka "- Grażyna
http://gagaka-mojagrafika.blogspot.com/
  #863  
Nieprzeczytane 07-07-2010, 22:58
Kris's Avatar
Kris Kris jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 1 384
Domyślnie

Tamoro, ten śliczny koń będzie mi się śnił dzisiaj w nocy- wiem to napewno!!! Cudny - takie imię mu nadałam jak tylko go zobaczyłam...
  #864  
Nieprzeczytane 08-07-2010, 08:09
gagaka's Avatar
gagaka gagaka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Kraków
Posty: 1 349
Domyślnie Witam w piekny słoneczny poranek !

A to moja największa radosć życia

__________________
"gagaka "- Grażyna
http://gagaka-mojagrafika.blogspot.com/
  #865  
Nieprzeczytane 08-07-2010, 13:36
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Jestem. Wczoraj wieczorem miałam zlot psiarzy, ale się działo. Sześć osób, osiem psów i jeden kot. Hm, prawie kupiłam nowego pieska. Komputer był używany jedynie do pokazywania przodków kolaczka. Emerytko dobrze nam razem na wątku i to najważniejsze. Nadal urlopową tematykę preferujesz. A wiesz ta pani na tle skalistego krajobrazu oglądana przez dziurkę od klucza mnie przypomina czasy młodości mojej mamy. Te czasy, gdy jeździło się na wczasy pracownicze. Otworzyłaś w mojej głowie mnóstwo dobrych wspomnień. Dzięki. Ajaks kochanieńka ty chyba na słońcu za dużo siedzisz. Jak miały się znudzić twoje przeróbki zdjęć. Wstawiasz je w dawkach aptekarskich i ja ciągle czekam na pejzażowe szaleństwa, a ta, że się znudziły. Przecież tu zaglądają osoby, które lubią piękne rzeczy, więc miła moja do roboty.A może śliczne kwiatki są nudne. Nigdy w życiu. Alicjo211046 wojowniczki dzisiaj oglądamy. Ta w czerwieni wzrok stanowczy ma i nie bądź tu po jej stronie. Nie radzę. Druga w towarzystwie tygrysów jeszcze pytona, albo boa w ramionach tuli. Też bym przy niej grzeczna była. Kris nie ma jabłoni to i nie węże kusiciele.Może o niebezpieczeństwie ostrzegają. Może dziewczyna jest dobrym duchem drogi i czuwa nad podróżnymi, a gady jej pomagają. W bajkach tak się zdarza. A jak to nie fantazja tylko myśli w skołatanej głowie? Honorko1949 niewinna buzia dziecka i dziwny kolor włosów udekorowanych jeszcze skrzydłami motyli daje świetny efekt. A dołożenie fragmentu morza w pewien sposób odrealnia postać. Już nie jesteśmy pewni czy to z bajki piękność , czy z dnia codziennego. Zula cudownie ci się udają kwiaty na tle nieba. Można na nie patrzeć i wyciszyć się. Dajesz nam dobre, bezpieczne chwile .Tamoro czarny koń pełen tajemnic. Udało ci się też oddać mądrość i siłę drzemiącą w tym zwierzęciu. Jeszcze nie wiem czy słusznie(tak odczuwam) wychwytuję jakiś niepokój myśli, jakąś próbę przestrogi. Jakbyś obrazem chciała przekazać niepewność naszego życia.Za to portret pani zachwyca szczęściem i arystokratyczną elegancją.Gagako bardzo się ucieszyłam widokiem twoich prac. Droga wśród pól z marzeń o dobrym odpoczynku. Sobie iść wśród tych pól i iść. Ona wygląda jak wstęp do raju. A Michałek wśród wisienek fantastyczny. To zdjęcie przez dodatki jakby zmieniło swe oblicze. Nie jest zapisem chwili, ale złapaniem ulotności, nastroju w danym momencie. Brawo.
  #866  
Nieprzeczytane 08-07-2010, 17:50
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 725
Domyślnie

Witam wieczorkiem .. ale dzisiaj u nas pustooo
gagako słodka ta twoja radosc ..
Halinko miałas wspanialych gosci , jeden z nich chyba do mnie przyszedł..

. . . . . . . . . . . . . .
  #867  
Nieprzeczytane 08-07-2010, 18:45
alodia1949's Avatar
alodia1949 alodia1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 12 885
Domyślnie kolaże

Chętnie się dołączę, też lubię obrazki. Sama robiękolaże z wycinków prasowo-ulotkowo-folderowych. Są to obrazki ale i komentarze moje do zdjęć wyciętych skąd się da. Chcialam jeden dodać ale jak to zrobić?
__________________
Zapraszam na fb "Robótki z komódki" https://www.facebook.com/robotkizkom...homepage_panel

i na blog: https://kotnagalezi.home.blog/
  #868  
Nieprzeczytane 08-07-2010, 18:51
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 725
Domyślnie

Witaj alodia jestem bardzo ciekawa twoich prac , napewno sa piekne ..
a wkleić mozesz przez ..bananka podaje link ..
http://www.imagebanana.com/
mam nadzieje ze sobie poradzisz jak nie.. pytaj
  #869  
Nieprzeczytane 08-07-2010, 18:54
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał alodia1949
Chętnie się dołączę, też lubię obrazki. Sama robiękolaże z wycinków prasowo-ulotkowo-folderowych. Są to obrazki ale i komentarze moje do zdjęć wyciętych skąd się da. Chcialam jeden dodać ale jak to zrobić?
Witaj i baw się dobrze. Wklejać możesz za pomocą:
http://www.iv.pl/
http://www.imagebanana.com/
  #870  
Nieprzeczytane 08-07-2010, 18:55
sellenhel's Avatar
sellenhel sellenhel jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Lubsko,Lubuskie,Polska
Posty: 24 806
Domyślnie Witam wszystkich na wątku

Cytat:
Napisał alodia1949
Chętnie się dołączę, też lubię obrazki. Sama robiękolaże z wycinków prasowo-ulotkowo-folderowych. Są to obrazki ale i komentarze moje do zdjęć wyciętych skąd się da. Chcialam jeden dodać ale jak to zrobić?
Witaj alodio Baw się znami świetnie a jeśli masz jakieś nowe techniki to tym bardziej coś ciekawego.
Rozumiem że nie wiesz jak wstawiać obrazki ,to robi się przez hostingi .Wejdź na Imagebanana i tam możesz spróbować .potem skopiuj sobie dolny środkowy link i wklej do postu.Potem klikasz w zapisz i masz gotowe.

Pozdrawiam wszystkich na wątku ,nie było mnie kilka dni tutaj ale jak zwykle wspaniale.Zostawię wesołego delfinka.

Delfinek był z netu ale wodospad sama zrobiłam.
  #871  
Nieprzeczytane 08-07-2010, 19:00
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

"Emerytko dobrze nam razem na wątku i to najważniejsze."
Dziękuję Halinko - pewnie,że dobrze nam i to się ceni.
Dziś nic nie wkleiłam, bo trochę zajęta byłam, ale jutro już będę od rana, bo bez pobytu tutaj i bez Twoich recenzji dzień nie jest pełny.Dzięki. Pozdrawiam wszystkich cieplutko.
  #872  
Nieprzeczytane 08-07-2010, 19:31
basia73's Avatar
basia73 basia73 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Płock
Posty: 2 625
Domyślnie

Witam wieczorkiem.
Witam nową koleżankę Alodię.
Sellenhel bardzo piękny wodospad.
Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru.

Ostatnio edytowane przez basia73 : 08-07-2010 o 20:00.
  #873  
Nieprzeczytane 08-07-2010, 19:57
Ronia's Avatar
Ronia Ronia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 774
Domyślnie

__________________
  #874  
Nieprzeczytane 08-07-2010, 20:05
Ajaks's Avatar
Ajaks Ajaks jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 11 834
Domyślnie

Witam wieczorową porą.
Letnio jest i kolorowo, gratuluję
Halinko za takie słowa tylko wyściskać mogłabym Ciebie.
Dzisiaj takie sobie gimpowskie zabawy z fraktalami
i taki sobie pejzażyk



__________________
Szczęście to uśmiech, który rozwesela

http://ajaks-fotografia.blogspot.com/
http://www.klub.senior.pl/moje/Ajaks/blog/
Zobacz fotoblog
  #875  
Nieprzeczytane 08-07-2010, 20:40
tamora42's Avatar
tamora42 tamora42 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Jaworzno
Posty: 2 085
Domyślnie

Witam serdecznie...nową koleżanke witam i pozdrawiam.Cieszę się,ze spodobał sie kon...mnie też i dlatego zrobiłam obrazek,Halinko...dziekuje za komentarz...na dzisiaj mam takie obrazki:

i jeszcze taki...

...miłej niedzieli wszystkim życze...
  #876  
Nieprzeczytane 08-07-2010, 20:41
Maryna46's Avatar
Maryna46 Maryna46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: mazowsze
Posty: 11 178
Domyślnie Obrazek

Witam wszystkie koleżanki i pozdrawiam serdecznie .Witam nową koleżankę Alodię. Piękne prace.
  #877  
Nieprzeczytane 08-07-2010, 21:06
Oliwka's Avatar
Oliwka Oliwka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Gdańsk
Posty: 2 147
Domyślnie


Witam wszystkie koleżanki graficzki.To już moje ostatnie pomysły ,wena mnie opuszcza.dzięki dla Halinki. milutkiego wieczorku. pozdrawiam.Idę szukać królewny.
__________________
Oliwka--Danuta.
  #878  
Nieprzeczytane 08-07-2010, 22:11
zula's Avatar
zula zula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: łódzkie
Posty: 17 700
Domyślnie Witam

wpadłam oczy nacieszyć,i podziękować Halince i Wam drogie koleżanki,za pokazanie prac,
  #879  
Nieprzeczytane 08-07-2010, 22:28
gagaka's Avatar
gagaka gagaka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Kraków
Posty: 1 349
Domyślnie Witam ponownie!

Halinko dziekuje za miłe powitanie ! Ja serdecznie witam nową Koleżankę !

z braku pomysłów mój Michaś !

__________________
"gagaka "- Grażyna
http://gagaka-mojagrafika.blogspot.com/
  #880  
Nieprzeczytane 08-07-2010, 22:38
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

A jednak piesek będzie. Owczarek szetlandzki. W sobotę już ma mieć "domowstąpienie" u nas. Żal tamtych co odeszły, ale może szczeniaczek i nas i Juniorcia rozbawi. Zaraz jak tylko będzie zagości na wątku. Tar-ninko dworek cudeńko. A ten spacerujący piesek dodaje jeszcze większego uroku. Sellenhel wodospad urodą zachwyca, ale pod nim co się dzieje. Oj, kochana bardzo nas romantycznie nastrajasz. Basiu73 no to jest lato i wypoczynek. Jak ja lubię tę twoją stonowaną kolorystykę. Roniu świetne robisz te pieskowe prace. Ta jest rewelacyjna. Szkoda, że tak rzadko dajesz nam do podziwiania te swoje skarby graficzne. Ajaks, a ja ciebie wyściskam za wszystkie cudne obrazki, które mi dały dużo radości i za cytaciki też. Ale to już dodatkowa porcja uścisków. Gimpowskie fraktale super. Migocą konkursowo. Dziewczyneczka od razu chwyta za serce. Taka sama na tym dużym tle. Wzruszający widok. Tamoro jak zagadka praca. Kobiety jak kwiaty i kwiaty nieokreślone, co daje wrażenie ich wielości i bujności. A ów stwór rzecz jasna zaraz do ulubionych zwierząt dołączył. Wrył mi się w serce od pierwszego rzutu oka. Alicjo211046 i egzotycznie i elegancko. Japońskie motywy zawsze są bardzo subtelne. Oliwko zawsze możesz dać nasze zdjęcia i już królewny będą.Zula bardzo poetycznie połączyłaś wodę z niebem. Udało ci się złączyć dwa światy. Gagako Michałek i porzeczki to samo piękno. Naprawdę ten bez dużej ilości ozdobników obrazek działa na wyobraźnię. A po co zresztą dekoracje , jak jest Michałek.
Zamknięty Temat


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
. . . Nasza grafika - obrazki . . .cz. 15 tar-ninka Hobby, pasje 510 03-08-2009 21:43
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. IX tar-ninka Hobby, pasje 532 24-03-2009 17:49
. . .Nasza grafika - obrazki . . .cz. VI tar-ninka Hobby, pasje 515 02-02-2009 20:49
....Nasza grafika - obrazki cz. V tar-ninka Hobby, pasje 507 21-01-2009 11:29
....Nasza grafika-obrazki ...cz. IV tar-ninka Hobby, pasje 503 05-01-2009 12:02

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:49.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.