menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 22-08-2007, 21:36
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Tak sobie myśle Ewitko,ze wyspy szczęśliwe są tam gdzie są szczęśliwi ludzie,a my do takich sie zaliczamy.Może więc ,przycómuj gdzieś tę łajbe i przyjdz do baru posiedzieć ,spokojnie jak człowiek i nie szarp sie z ta łajba.Jeden dzień jak sobie w porcie postoi to nic jej nie będzie.glitter_maker_06_09_2007_11_35_07_96127.gif
  #42  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 19:56
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie A na naszej łajbie żyć się daje

lekka bryza, przepiękny zachód słońca, szept fal za burtą - raj dla niewybranych! Uciekłam niniejszym od upału, kłopotów i zmęczenia... Cisza... Ulga... Och, jak dobrze, że ta łajba istnieje! I zmierza tam, gdzie powinna - do szczęścia
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #43  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 21:43
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 364
Domyślnie

Masz rację Ewito...żyć tutaj można i oddychać chłodnym powietrzem, spokój i cisza dookoła, kapitan dochodzi do siebie, majtki porozłaziły się po kątach....cichutko gra muzyka, nikt nie marudzi, fale uderzają o burtę...o jejku, zaraz zasnę....
  #44  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 21:51
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Ja to bym sie chetnie nad morze na spacer wybrala,ale w dzisiejszych czasach sama to nie bardzo.Chyba czas najwyższy przyjaciela /albo ludzkiego albo psiego/znależc.O tej porze nad morzem jest cudnie i takie fajne powietrze,ale narazie moge pomarzyc ,za stara juz jestem żeby sobie ze zbirami sama poradzic/nie to zdrowie i ruchy juz nie takie,nie to co kiedys,judo przeciez znam,ale z wykopem juz trudności/W niedziele dzieciaki juz wracają z Zakopanego,beda jeszcze przez tydzień u nie mieszkac,zeby remont u siebie skończyć ,to sobie wieczorkami pochodzimy brzegiem morza.Pozdrawiam i chłodnej nocy zycze.disney106.gif
  #45  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 22:51
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 723
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ewita
lekka bryza, przepiękny zachód słońca, szept fal za burtą - raj dla niewybranych! Uciekłam niniejszym od upału, kłopotów i zmęczenia... Cisza... Ulga... Och, jak dobrze, że ta łajba istnieje! I zmierza tam, gdzie powinna - do szczęścia
Dobrze Ewitko ,Bogusiu oj dobrze...
Dobrej nocy wszystkim ...
__________________
  #46  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 22:53
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Anielka
Ja to bym sie chetnie nad morze na spacer wybrala,ale w dzisiejszych czasach sama to nie bardzo.Chyba czas najwyższy przyjaciela /albo ludzkiego albo psiego/znależc.O tej porze nad morzem jest cudnie i takie fajne powietrze,ale narazie moge pomarzyc ,za stara juz jestem żeby sobie ze zbirami sama poradzic/nie to zdrowie i ruchy juz nie takie,nie to co kiedys,judo przeciez znam,ale z wykopem juz trudności/W niedziele dzieciaki juz wracają z Zakopanego,beda jeszcze przez tydzień u nie mieszkac,zeby remont u siebie skończyć ,to sobie wieczorkami pochodzimy brzegiem morza.Pozdrawiam i chłodnej nocy zycze.Załącznik 5484
Dlaczego samej nie bardzo ....latam sama gdzie się da jesli nie mam towarzystwa i nie mam z tym zadnego problemu -jak mowiła dzieweczka imieniem Czerwony Kapturek zapytana czy się nie boi sama tak pedzic przez las "......pieniędzy nie mam ,a p.......rzyć się lubię "
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #47  
Nieprzeczytane 24-08-2007, 00:24
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Malgosiu p......ć sie lubie,kasy nie nosze,ale nad morze póżnym wieczorem tyle tatłajstaw przychodzi,ze o zycie/wprawdzie byle jakie/sie boje.Jakos byloby mi żal z tego swioata odchodzic,a moze kaleka bym byla,wole nie .Ja juz sie z łobuzami przez 30 lat nawalczylam,teraz chcialabym spokojnie pospacerowac,nawet póżnym wieczorem.PozdrawiamName:  461mx5.gif
Views: 18
Size:  14.5 KB
  #48  
Nieprzeczytane 24-08-2007, 09:03
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Maaałgoooośka!

Upiłaś się?! Z bele kiem się tentego? Zapytowywuję się uprzejmie: z byle kim?
  #49  
Nieprzeczytane 24-08-2007, 09:34
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Ej, bronię Małgosi!

Ona wcale nie z byle kim! Ona tylko o ewentualnych zagrożeniach (a może okazjach), czyhających na samotne...
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #50  
Nieprzeczytane 24-08-2007, 13:53
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Wlaśnie!!!!!A tak serio i bez zartow to ja mam jakis kawalek mózgu najwyrazniej w zaniku bo slowo honoru ,ze łazę sama w różne miejsca i W Wwie i w NY (gdzie ja się nie plątałam!!!) i albo to starosc ,ze nikt kurcze czlowieka napasc nie chce, czy co,bo jakos sie nie boje -o ilez to ciekawsze niż w strachu w domu sdiedzieć.....Poza tym anielko -kto ci kaze lazic po pnocy przez las ....a na plaży....kto cie tam moze napasc -poszukujacy planktonu ,wyglodnialy wieloryb???? On jest planktonozerny -mieska w duzych kawalkach nie lubi....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 24-08-2007 o 13:55.
  #51  
Nieprzeczytane 24-08-2007, 14:01
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alsko
Upiłaś się?! Z bele kiem się tentego? Zapytowywuję się uprzejmie: z byle kim?

Alsko to nie ja to Czerwony Kapturek- ja tylko przytoczyłam mądrość ludowa w temacie ....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #52  
Nieprzeczytane 24-08-2007, 14:02
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 053
Domyślnie

Przecież w Zatoce był wieloryb i co się znim stało ?

Małgocha,a dasz głowę iż on niemięsożerny? A może to mutant jaki ?
  #53  
Nieprzeczytane 24-08-2007, 14:14
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Iiii, tam!

Wieloryb niegroźny! Łagodne zwierzątko, planktonem się żywi... Nawet jak byś chciała - nie skrzywdzi, chyba że przez nieuwagę (obszerny jest raczej, a ślipka ma malutkie)
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #54  
Nieprzeczytane 24-08-2007, 15:28
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

mam nadzieje Lila .że popłyną w sina dal bo podobno u nasz niedostatki tego planktonu -no chyba ,ze biedak z glodu zmienil dietę.A wieloryba mimo naszych dobrych checi chyba nie da się przygarnąć
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #55  
Nieprzeczytane 24-08-2007, 15:46
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Dajcie spokój Anielce!

Też byłam kozak, też miałam jakąś klapkę przyklapniętą. Do czasu. Włamał się oprych do mojej kuzynki i narwał się na ciotkę, miała tych latek dużo więcej niż ja. No i przeżyła koszmar. Taki koneser się trafił. Jakoś od tego czasu kozactwo mnie odbiegło.

Niech już Anielka chodzi swoimi ścieżkami. I Wam radzę uważać
  #56  
Nieprzeczytane 24-08-2007, 16:11
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Dzieki Alusiu ,ze stanełas w mojej obronie.Ale jak by dziewczyny pracowały przez 30 lat w takiej "Firmie" jak ja to wiedziałyby,ze tylko g...i sie nie boi.Po prostu jestem ostrozna,nie prowokuje losu,bo zycie niby g.....ne jest,ale po co byc np.kaleka ,albo kwiatki od dołu wąchac.Niech kazdy zyje jak chce i dba o siebie jak uwaza.Pozdrawiam i spokojnych ludzi na swoich sciezkach spotykajcie.8.gifNa pomoc mozna sie nie doczekac.
  #57  
Nieprzeczytane 24-08-2007, 16:17
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Wiecie co, wy

Majtki i Stringi jedne?
Lepiej wróćcie na łajbę i po bożemu - ta do żagli, ta do zęzy, a inna do kambuza! Wtedy nikt i nic wam nie zagrozi! A nasza łajba ukochana przestanie się miotać między poleceniami kapitana, a barowymi napitkami - tylko popłynie, jak po sznurku tam, gdzie płynąć miała! Howgh!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #58  
Nieprzeczytane 24-08-2007, 16:21
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Taaa jeeest!

Zaraz, zaraz, majtka wzięła się za rozkazywanie?
Pokaż Ty jakoweś pismo od kapitana!!! Co jest?!
  #59  
Nieprzeczytane 24-08-2007, 16:22
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

No przecierz jestem Ewitko,nie widzisz jak dmucham w zagle,bo to przecierz wiatru nic a nic.Czekam na rozkazy,co mam robić.Wiesz ze mna jak z dzieckiem i do ...,no wiesz do pracy.Pozdrawiam.glitter_maker_05_19_2007_12_49_58_22280.gif
  #60  
Nieprzeczytane 24-08-2007, 16:23
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Alusiu ,gdybysmy na kapitana czekały to by nam .... zarosło.Pozdrawiam.Name:  feliz.gif
Views: 8
Size:  2.3 KB
 


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Forum dla niewybranych część X Ewita Różności - wątki archiwalne 510 04-05-2008 07:47
Forum dla niewybranych część IV Ewita Różności - wątki archiwalne 555 01-01-2008 19:02
Forum dla niewybranych część III Ewita Różności - wątki archiwalne 513 07-11-2007 16:51
Forum dla niewybranych cd. wątku "forum dla wybranych????" Basia. Różności - wątki archiwalne 502 20-08-2007 16:58

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:12.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.