menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 14-04-2008, 20:54
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Do Autora tematu
1. podaj miasto i termin imprezy
2. zaproś forumowiczki
3. jak jesteś "jak ta dzisiejsza młodzież" wyprany z fantazji, to one ci tak wybiorą pióra (profeskowi też), że bdb masz gwarantowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 14-04-2008, 21:01
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Nieee

Cytat:
Napisał Lila
Asia,już to widzę..
Ty z różą w uzębieniu .płyniesz przez salę gimnastyczną w dresiku i pepegach ,z instruktorem w body z lycry..
A co mają zrobić pozostałe babcie ? Jak onże jeden ?

nie wierze w takie ubranie do gimnastyki.. tfuj.. no i te pepegi..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 14-04-2008, 21:08
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 393
Domyślnie

Cytat:
Napisał tar-ninka
Bogusiu ja wtedy złaziłam na dół i nie patrzylam wdół na poczatku złazenia .
Podchodziłam do drabinki albo liny tyłem iii siuup..

a zobacz w jakim "wspanialym "stylu , Jak żaba

Tarninko...chylę czoła przed Twoimi wypadami, mnie za żadne pieniądze ani skarby nikt by do tego nie zmusił, jak raz wlazłam na Giewont...to kazałam mężowi wzywać helikopter bo za nic nie chciałam zejść, ale po jakiejś pół godzinie zjeżdżałam na tyłku...ale sądzę że nie byłam w tym pierwsza, bo głazy były bardzo gładkie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 15-04-2008, 00:24
polaccogiovane polaccogiovane jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 2
Domyślnie

dziekuje za piekny odzew, juz mam kilka pomysłów ale czekam na dalsze propozycje zabaw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 15-04-2008, 01:23
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Może kołko graniaste z przytupem nie za mocnym ,żeby się starowinki nie rozsypaly.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 15-04-2008, 08:08
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Mogę się pomądrzyć w powyższym temacie? Nie, nie mogę! Trudno i tak się pomądrzę!
Polaccogiovane! Co to za nazwa? Fajna, ale jaką ma etymologię? Mogłabym poszperać, ale jak poszperam, to mi ucieknie to co już napisałam. Tak więc sobie tłumaczę, Joanna z Polski. Może być?
Tarninko! Wiedziałam żeś zdolna, ale, że taka odważna, to już nie! Gratuluję!
A teraz poważnie do autora/ki wątku. Proponuję takie zabawy, w które można włączyć elementy calanetiksu.
Co to jest? W wyszukiwarce googlowej znalazłam tekst: "calanetiks - Mam poważny problem w czwartek mam zrobic calanetiks na gimnastyce przez 15 minut a kompletnie nic o tym gównie nie mogę znaleźć ,w necie ..."
Tak więc wyjaśniam! Callanetiks to taka gimnastyka izometryczna polegająca na wielkrotnym napinaniu i rozluźnianiu określonych partii mięśni Najczęściej po 100 razy. Sporą grupę ćwiczeń wykonuje się w leżeniu(coś dla seniorów?). Trochę nudna, ale od czego wyobrażnia! I tu znowu zacytuję autorkę tej gimnastki. "Ćwiczysz, powoli czujesz jak twoja pupa zamienia się z rozlazłej pomarańczy, w jędrną brzoskwinkę".

Ostatnio edytowane przez hannabarbara : 15-04-2008 o 08:09.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 15-04-2008, 09:02
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Cytat:
Tak więc wyjaśniam! Callanetiks to taka gimnastyka izometryczna polegająca na wielkrotnym napinaniu i rozluźnianiu określonych partii mięśni Najczęściej po 100 razy. Sporą grupę ćwiczeń wykonuje się w leżeniu(coś dla seniorów?). Trochę nudna, ale od czego wyobrażnia! I tu znowu zacytuję autorkę tej gimnastki. "Ćwiczysz, powoli czujesz jak twoja pupa zamienia się z rozlazłej pomarańczy, w jędrną brzoskwinkę".

swego czasu ta gimnastyka byla hitem .
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 15-04-2008, 09:14
green's Avatar
green green jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: naturalne ostoje Polski
Posty: 506
Domyślnie

Nie wiem czy wiesz drogi studencie gdzie się znajdujesz, zaobserwuj dokładnie czym się bawimy, z kim się bawimy, jak się bawimy i co nas najbardziej rozbawia. Otóż służę Tobie podpowiedzią ... jak widzisz bawimy się najnowszą technologią, bawi nas nauka poprzez zabawę przez dyskusje na wielu tematach w forum tej platformy, piszemy blogi, zakładamy galerie a nawet stowarzyszenie ISS. A najbardziej nas rozbawia podejście trochę młodszych (i to tylko kalendarzowo) do tematu "Senior - potrafi !". Owszem zgadzam się również z Twoimi mentorami: że są jak wszędzie odstępstwa od omawianego modelu e-senior, i to Oni potrzebują specjalnego traktowania. Moim jednym z powiedzeń jest "tak mi dobrze, że aż dobrze mi tak za to". Jak to odpowiednio zinterpretujesz będziesz miał myśl przewodnią do swojej pracy.
__________________
Słoneczne pozdrowienia z naturlandii H.T.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 03-01-2015, 00:12
Basia5's Avatar
Basia5 Basia5 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 6
Uśmiech

Cytat:
Napisał polaccogiovane
dziekuje za piekny odzew, już mam kilka pomysłów ale czekam na dalsze propozycje zabaw
Zrób dyskotekę. Pewnie więcej ludzi, w w tym panów przyjdzie. Kobiety powinny mieć partnerów do tańca. W kółku to wiadomo, i każdy sobie tańczy.
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 03-01-2015, 00:21
Basia5's Avatar
Basia5 Basia5 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 6
Zły, wściekły

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Może kołko graniaste z przytupem nie za mocnym ,żeby się starowinki nie rozsypaly.

Ty nawet nie wiesz jak te rzekome starowinki (młode emerytki) potrafią się bawić! Tańczą fantastycznie. U nas w Klubie Seniora są potańcówki, ale panów mało i nie podoba mi się to, że kobiety ze sobą tańczą. Dlatego ostatnio tam nie chodzę, bo dla mnie to nudne.
Chciałabym mieć fajnego faceta-kolegę, żeby wyskoczyć z nim gdzie od czasu do czasu potańczyć. Wszyscy moi fajni znajomi-koleżanki i koledzy się powykruszali, a ja sama jak ten kołek. A dobrze mi tak. Mogłam wcześniej pielęgnować znajomości i mniej przebywać w domu.

Ostatnio edytowane przez Basia5 : 03-01-2015 o 00:26.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Gry i zabawy w internecie luba Gry 159 28-06-2023 10:08
Chopiec do zabawy dla dojrzaej pani pilnie poszukiwany - komentarze wrocławianka Ogólny 217 24-05-2019 10:32

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:43.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.