menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 27-04-2008, 16:01
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Janinko

Cytat:
Napisał Babka Gratka
Basia, Ewita przepraszam, że przynudziłam trochę na tym wątku, ale chciałam jak najlepiej, byłam pod wrażeniem i samo wyszło. Kiepska jestem w przekazywaniu serdeczności, a tak chciałabym Was przytulić i wspomóc czym potrafię.
jesteś bardzo kochana, kupuję ksiażkę.
  #82  
Nieprzeczytane 27-04-2008, 20:05
liduszka's Avatar
liduszka liduszka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Germanny
Posty: 581
Domyślnie

Ewitko, czytajac forum dowiedzialam sie ,ze jestes chora, jest mi przykro ,ze ta straszna choroba zawitala pod Twoj dom, ale wiem co to znaczy . Przechodzilam te zmartwienia , nie osobiscie ,ale moja mama majac 38lat ,syn 37 lat . Synowa tez , z tym ,ze wszystko zakonczylo sie na dobra strone i jest wesola i i pelna nadzieji mloda kobieta. Trzymaj sie , badz silna, czego Ci zycze z calego serca. teraz sa rozne sposoby leczenia ,ktore daja pozytywne rezultaty. Gorace caluski i trzymam razem z wszystkimi kciuki .Masz w nas przyjaciol.Jak piszesz ,ze musimy sie spotkac w Buniewie
  #83  
Nieprzeczytane 09-05-2008, 17:46
baszka51's Avatar
baszka51 baszka51 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolunia
Piszę dzisiaj pierwszy raz. Nie znam Was, ale tak pięknie podtrzymujecie na duchu Ewitę. Chwała Wam za taką przyjaźń. Cokolwiek napisałabym Ewicie, aby podtrzymać Ją na duchu - będzie mało, ale życzę Tobie Ewito powrotu do zdrowia.

Chciałam to samo napisać
Masz tak wielkie wsparcie serc.
Wiem ,że pomoc finansowa jest b,ważna ...ale ta pomoc gorących serc ludzich jest w chorobie też bardzo potrzebna

Ewito mam Książke potęga poświadomości - chętnie Ci ją przekażę - wierzę ,że siła jest w nas ogromna.Dasz radę.

baszka
  #84  
Nieprzeczytane 09-05-2008, 18:48
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Ja czuję to ciepło!

Jestem wdzięczna za każdą pomoc, także tę psychiczną, czerpię z niej siły! Doceniam jej siłę i znaczenie, naprawdę! A książkę chętnie przeczytam.
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #85  
Nieprzeczytane 09-05-2008, 19:21
basia1247's Avatar
basia1247 basia1247 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: sląsk
Posty: 802
Domyślnie

Ewitko.Z całego serca trzymam kciuki za to żeby ten intruz Cię opuścił.Mam dobre przykłady na to w moim otoczeniu,wsród których chcę Ciebie znać
  #86  
Nieprzeczytane 09-05-2008, 22:23
Barbara13's Avatar
Barbara13 Barbara13 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Jarosław
Posty: 453
Domyślnie

Ewitko. Pozytywne nastawienie to połowa skucesu. Tyle osób Cię wspiera więc wszystko musi się udać. Z całego serca Ci tego życzę
  #87  
Nieprzeczytane 10-05-2008, 21:45
anga's Avatar
anga anga jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Dolny Śląsk
Posty: 187
Domyślnie

Ewito ja pokonałam raka Tobie też się to uda na pewno.
Trzymam za Ciebie kciuki.
  #88  
Nieprzeczytane 10-05-2008, 21:56
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Aniu

Cytat:
Napisał anga
Ewito ja pokonałam raka Tobie też się to uda na pewno.
Trzymam za Ciebie kciuki.
pewnie, że jej się uda nie ma innej opcji.
  #89  
Nieprzeczytane 12-05-2008, 10:39
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie

Ewita zaczyna dzisiaj drugą chemię, trzymajmy za nią kciuki.
  #90  
Nieprzeczytane 19-05-2008, 13:31
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Z radością wielką

odebrałam dzisiaj od Ewity sms-a, Ewa zostaje w szpitalu do czwartku w tym czasie będzie miała podawaną chemię. Kochani, nasza koleżanka potrzebuje wsparcia nie tylko psychicznego. Ewita ma przed sobą ciężkie chwile, chętnych do udzielenia pomocy Ewie proszę o przysłanie prywatnej wiadomości do mnie podam wówczas dane do przelewu.
  #91  
Nieprzeczytane 22-05-2008, 17:58
Krystyna01's Avatar
Krystyna01 Krystyna01 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 155
Domyślnie

Dopiero dzisiaj dowiedziałam się o powadze choroby Ewity. Bardzo dawno nie przeglądałam forum. Miałam i mam swoje kłopoty. Wiedziałam tylko z sms-a, że Ewita jest w szpitalu. Znam ta chorobę. Od lat mi towarzyszy, albo we mnie osobiście, albo w moich bliskich. Trzymaj się Ewita! Tylu przyjaciół na forum. Będzie dobrze!
  #92  
Nieprzeczytane 10-06-2008, 16:26
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Będze dobrze bo nie ma innej opcji.

Ewa musi poprawić sobie wyniki morfologii dopiero wtedy będzie mogła kontynuować leczenie. Chętnych do udzielenia wsparcia naszej koleżance proszę o wysłanie do mnie prywatnej wiadomości, podam wtedy dane do przelewu. Ewa musi teraz zażywać dużo lekarstw wspomagających leczenie, niestety lekarstwa kosztują drogo i nie są refundowane.
  #93  
Nieprzeczytane 21-06-2008, 14:36
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Ewa jest już po trzech chemiach

dostaje mnóstwo leków wspomagających, które nie są niestety refundowane. Dla mnie to jest skandal, nie dopuśćmy do takiej sytuacji żeby nasza koleżanka musiała wybierać pomiędzy uiszczaniem opłat a kupowaniem leków.
  #94  
Nieprzeczytane 01-07-2008, 13:34
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Ewa jest teraz w szpitalu

musi się poddać badaniom, trzymam kciuki za to żeby wyniki tych badań pokazały odwrót "sublokatora".
  #95  
Nieprzeczytane 01-07-2008, 16:09
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Dobra wiadomość od Ewy gad się cofa. Od poniedziałku dalsza chemia. Jest dobrze,
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #96  
Nieprzeczytane 01-07-2008, 16:16
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

HURRRRAAAAAAA Nie wiem co powiedzieć z radosci .Po prostu jestem szczęśliwa BRAWO EWA -do boju!!!!!!!


__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #97  
Nieprzeczytane 01-07-2008, 16:31
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Jestem bardzo szczęśliwa

rak się cofa, Ewa będzie brała chemię i naświetlania pamiętajmy o naszej kochanej koleżance i nie dopuścmy do sytuacji żeby musiała wybierać między kupnem lekarstwa a kupnem jedzenia. Wiem, że można na Was liczyć i z góry dziękuję.
  #98  
Nieprzeczytane 01-07-2008, 18:17
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie Wiwat Ewita

Basiu mam konto Ewity w związku z Margo. Zaraz wyślę ile mogę. Całuję Was wszystkich
  #99  
Nieprzeczytane 02-07-2008, 14:42
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Kochani Moi!

Dokładną relację ze zmagań z nowotworem zamieszczam na wątku "Klub Raczków". Ale tu, na tym wątku "pomocowym", chciałabym powiedzieć Wam, że jesteście współtwórcami mojego pierwszego sukcesu! Nowotwór się cofa!To dzięki bezinteresownej, wspaniałej pomocy Was wszystkich mogłam wykupić konieczne leki, dojeżdżać do lekarzy, kiedy to było konieczne i... nie tracić godności osobistej. To dzięki bywalcom naszego klubu nie jestem bezradna dzisiaj, w sytuacji, kiedy dostałam nowe recepty na leki, mające pomóc mi pokonać działania uboczne leczenia chemią... Ustalając wysokość mojej renty decydenci nie wzięli pod uwagę wydatków, związanych z terapią antynowotworową... Jesteście kochani! Bardzo kochani!!!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #100  
Nieprzeczytane 16-07-2008, 09:31
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 726
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
rak się cofa, Ewa będzie brała chemię i naświetlania pamiętajmy o naszej kochanej koleżance i nie dopuścmy do sytuacji żeby musiała wybierać między kupnem lekarstwa a kupnem jedzenia. Wiem, że można na Was liczyć i z góry dziękuję.
Kochani powtarzam apel Basi .
Ewita znowu musiała wrocic do domu ...
__________________
 


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Chcę Ci ofiarować...(wątek o przyjaźni) destiny Miłość, przyjaźń, związki, samotność 372 07-07-2011 11:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:20.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.