menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #3521  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 11:56
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 492
Domyślnie


Dzień dobry wszystkim, Jarku, my nalewek nie robimy, jedynie mam trochę zapasu ,nalewki malinowej i babuni. Jak odwiedzają nas goście to zrobimy sobie po drinku. Z twojego Jarku przepisu pewnie Pszczółka i Gucio skorzysta.
Basiu bezpiecznej podróży z małżonkiem Wam życzę i pomyślnych wieści po wizytach lekarskich.
Spokojnego miłego dnia wszystkim życzę, chociaż się dzisiaj ochłodziło.
__________________
Zosia

Ostatnio edytowane przez Wodniczka : Dzisiaj o 12:11.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3522  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 12:02
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 492
Domyślnie

To jeszcze ja, pochodziłam sobie po ogrodzie, zauważyłam złamaną gałąź drzewka ,wnuk ją usunął. Też pozamiatałam ganek, bo było sporo opadłych płatków róży.
"prochy wcześniej wzięte", ciśnienie zmierzone, do obiadu przygotowane: mielone, mizeria ze śmietaną, zioła i dodatkami jedynie kilka ziemniaczków obrać mi zostało.
__________________
Zosia

Ostatnio edytowane przez Wodniczka : Dzisiaj o 12:12.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3523  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 12:30
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 527
Domyślnie witajcie

A ja dzisiaj podczytuję informacje
o zmianach w rentach wdowich...w 2024 nie wiem tylko czy wstecznie to będzie działało,osobiście jestem tym zainteresowana,bo jednak po roku bycia samej już wiem że nie jest łatwo finansowo, choć narazie daję radę ale to bardziej przez wprawę prowadzenia gospodarstwa domowego.
Zimno się zrobiło...
w niedzielę mam rodzinną imprezkę imieniny siostry Jolanty, odbędzie się poza Łodzią na działce siostry,
obiad w restauracji a dalsza część już na działce. Ubywa nas z roku na rok coraz mniej nas zostało tych starszych, młodzi nie bardzo dbają o utrzymanie więzów rodzinnych
Życzę wszystkim dobrego dnia
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-



Odpowiedź z Cytowaniem
  #3524  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 15:21
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 774
Domyślnie


Dzień dobry. Witam Pszczółki i Gucie. Dzisiaj zadzwoniła Pani z Przychodni, że mogę skorzystać z wcześniejszych zabiegów na ręce bardzo się ucieszyłam , ktoś zrezygnował. Już od jutro idę na zabiegi tylko mam trochę dalej jechać, ale jakoś damy radę. Basi życzę szczęśliwej podróży i dobrego załatwiania spraw w Klinice. Wszystkim życzę dobrego zdrowia bo mnie wszedł jakiś ból w ramie i nawet nie mogę pisać, ale jutro idę na zabiegi to może coś mi doradzą Terapeutki. Miłego dnia. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"PSZCZÓŁKI JOLITY"- czyli Miodowo - Pod Dobrą Nadzieją. Część-120-ta. basia2002 Humor, zabawa 966 06-08-2018 18:17
"PSZCZÓŁKI JOLITY"- czyli Miodowo Pod dobrą nadzieją- Część -119 -ta basia2002 Humor, zabawa 999 27-05-2018 10:23
"PSZCZÓŁKI JOLITY"- czyli Miodowo - Pod Dobrą Nadzieją. Część-118-ta. basia2002 Humor, zabawa 1000 27-02-2018 21:27
" PSZCZÓŁKI JOLITY " - czyli Miodowo - Pod Dobrą Nadzieją. Część - 117 basia2002 Humor, zabawa 990 01-12-2017 20:09
PSZCZÓŁKI JOLITY - czyli "MIODOWO POD DOBRĄ NADZIEJĄ" cz. 107 oma Humor, zabawa 996 21-10-2015 00:24

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:27.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.