menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Zaproszenia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zaproszenia Zaproszenia na imprezy, wykłady otwarte, zjazdy i zloty szkół etc.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 09-12-2007, 20:48
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Anno ch etnie zorientujemy si e co jest grane i napisze do ciebie jutro ,bo dziś musze się zając zolnierzykami...sprawdzić testy i wymyslic im powtórke .Jutro poprzegladam ,ty też i zobaczymy co się uda wymodzić
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 09-12-2007, 21:07
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie ;-)

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Anno ch etnie zorientujemy si e co jest grane i napisze do ciebie jutro ,bo dziś musze się zając zolnierzykami...sprawdzić testy i wymyslic im powtórke. Jutro poprzegladam, ty też i zobaczymy co się uda wymodzić

Ok, może się coś znajdzie zachęcającego ;-)

Nie zanudź się przy sprawdzaniu testów - może będą jakieś śmieszne błędy?
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 02-09-2008, 22:13
ZETKA ZETKA jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 2
Domyślnie Ja też...

Cytat:
Napisał Olimpia
Bardzo lubię chodzić do teatru, opery, kina,na wystawę, na kawę. Nie zawsze mam z kim. Szukam towarzystwa, pogodnych ludzi, chętnych, zeby wyjść z domu, pooglądać, pogadać, pośmiać się. Mieszkam w Warszawie, fajnie wyglądam, płacę za siebie
Napisz do mnie.
..............Dobry temat podjęłaś. wiele z nas ma takie potrzeby i ten sam problem.Ja np. chciałabym z kimś jechać na wycieczkę,w plener na zdjęcia,nauczyć się nowych funkcji komputera,uczyć się wspólnie j.angielskiego,iść na koncert,na wystawę..Mieszkam w województwie wielkopolskim,często bywam w Poznaniu,ale samej nie bardzo chce się gdzieś pójść-nawet do kina ...Pozdrawiam samotne 60-latki /panów również -oczywiście/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 03-09-2008, 03:40
zosia446's Avatar
zosia446 zosia446 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Polnocna Floryda
Posty: 627
Domyślnie

Swietnie zorganizowani sa emeryci amerykanscy.Na kazdym osiedlu jest klub golfowy i to jest centrum, gdzie krzyzuja sie rozne potrzeby ludzi.
W kazdy piatek sa wspolne kolacje,nie jest to obowiazkowe,ale idac tam mozesz zapytac,czy ktos ma ochote pojechac do ...gdziekolwiek,poprosic o przepis na ciasto,lub wzor na robotke szydelkowa.
Koscioly i wolontariusze przy nich pracujacy tez moga pomoc w takich sprawach,a bibloteki to nie tylko wypozyczalnia ksiazek,to koordynator zycia w danej miejscowosci.
Tam znajdziesz,rade,pomoc,wiedze.
Zaczelam kurs angielskiego wlasnie w bibliotece.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 05-02-2011, 21:41
bog22 bog22 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Jaworzno
Posty: 1
Domyślnie

Witam i Pozdrawiam Bogdan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 06-02-2011, 19:05
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Zosiu446..bardzo mi się podoba Wasz amerykański pomysł...wartoby się zastanowić nadx czymś takim i pzrenieść na włąsny grunt....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 06-02-2011, 19:13
ignesja's Avatar
ignesja ignesja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: świętokrzyskie
Posty: 4 379
Domyślnie Witaj Malwinko !

Cytat:
Napisał Malwina
Zosiu446..bardzo mi się podoba Wasz amerykański pomysł...wartoby się zastanowić nadx czymś takim i pzrenieść na włąsny grunt....

Post Zosi446 nieco zleżały, ale sprawy bardzo aktualne.
Też mi się bardzo podoba ten amerykański sposób na życie seniorów, ale szczególnie to życie w bibliotekach !!!
Wszak i u nas biblioteka jest w każdej większej wsi...
no no no, zainspirowałaś mnie Malwinko tym swoim postem
__________________
Agnieszka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 09-02-2011, 09:23
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Agnieszko, tak..mnie tez od razu lampka się zaświeciła...ale...tyle w zyciu próbowałam wydrapać pazurami na gruncie swojego środowiska..wiem ile to kosztuje...teraz już chyba nie chce mi się walczyć z "betonem"....ale pomysł świetny...i w zasadzie nie wymagający jakichs wielkich inwestycji...buziak
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 09:12
Kankan's Avatar
Kankan Kankan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 369
Uśmiech

tak kochani i ja juz od jakiegos czasu walcze o zorganizowanie takiego miejsca i powiem tak wcale nie jest to takie proste u nas bo gdzie nie pytam to mam mór przed sobą wszędzie licza się pieniadze a powiem więcej jak juz coś przeskoczę to panie nie bardzo są chętne przychodzić myslę że wola na foru porozmawiać nie wychodząc z domu,Zosia ma rację wiem jak to jest bo troszeczke bywałam tu i tam i wiem że takie miejsce jest bardzo potrzebne dla nas 50+ .I razem możemy bardzo dużo.
Dziewczyny sama nie bardzo mogę cos zrobić choć nie daję się i tak jak postanowiłam cos wymyslę i jestem pewna ze cos wymyśle trzymajcie kciuki .A na otwarcie zaproszam wszystkich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 11-02-2011, 19:50
zosia53 zosia53 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie towarzystwo

Mnie takze brakuje towarzystwa do wyjscia, Mieszkam na Bielanach.W tygodniu pracuję ale w sobotę czy niedzielę dysponuję przewaznie czasem wolnym. Miło mi byłoby miec kolezankę która takze ma czas i chęci.
Pozdrawiam Zosia

Cytat:
Napisał Olimpia
Bardzo lubię chodzić do teatru, opery, kina,na wystawę, na kawę. Nie zawsze mam z kim. Szukam towarzystwa, pogodnych ludzi, chętnych, zeby wyjść z domu, pooglądać, pogadać, pośmiać się. Mieszkam w Warszawie, fajnie wyglądam, płacę za siebie
Napisz do mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 15-03-2011, 19:36
samba's Avatar
samba samba jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Polska
Posty: 8
Domyślnie

A może namówie Cię do uczestnicta we wspólnej zabawie na Uniwerytecie Tanecznym Trzeciego Wieku w Warszawie. Tańczymy i bawimy się świetnie. Chodzimy także nie tylko na spotkania taneczne, ale do kina, teatru, jeździmy na wycieczki itp. Jeżeli Cię to zainteresuje, proszę zadzwoń do mnie. 505 900 500
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 04-04-2011, 19:02
Kankan's Avatar
Kankan Kankan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 369
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kankan
tak kochani i ja juz od jakiegos czasu walcze o zorganizowanie takiego miejsca i powiem tak wcale nie jest to takie proste u nas bo gdzie nie pytam to mam mór przed sobą wszędzie licza się pieniadze a powiem więcej jak juz coś przeskoczę to panie nie bardzo są chętne przychodzić myslę że wola na foru porozmawiać nie wychodząc z domu,Zosia ma rację wiem jak to jest bo troszeczke bywałam tu i tam i wiem że takie miejsce jest bardzo potrzebne dla nas 50+ .I razem możemy bardzo dużo.
Dziewczyny sama nie bardzo mogę cos zrobić choć nie daję się i tak jak postanowiłam cos wymyslę i jestem pewna ze cos wymyśle trzymajcie kciuki .A na otwarcie zaproszam wszystkich.

moze to wydac sie wam smieszne ale cytuje swoja wypowiedz ale nie bez powodow oto i zrealizowalam to o czym wyzej napisalam zapraszam wszystkich

www.centrumsztukabezgranic.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 04-04-2011, 19:21
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Przejrzałam, powłaziłąm w "załamki"i chylę głowę pzred Tobą...bardzo bym chciała,zeby Ci sie udało...czy projekt dotyzcy Szczecina,czy chcesz stac się siecią w całej Polsce...i szukasz współpracy....jak widzę to dopiero samiusi początek....kto Ci pomaga realizowac pomysł..jakie finanse...ciekawi mnie...ale gratulacje bezprzeczne juz na wejściu chociażby za dopięcie i wiarę, siłę, wtrazliwosc....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 04-04-2011, 20:11
Kankan's Avatar
Kankan Kankan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 369
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malwina
Przejrzałam, powłaziłąm w "załamki"i chylę głowę pzred Tobą...bardzo bym chciała,zeby Ci sie udało...czy projekt dotyzcy Szczecina,czy chcesz stac się siecią w całej Polsce...i szukasz współpracy....jak widzę to dopiero samiusi początek....kto Ci pomaga realizowac pomysł..jakie finanse...ciekawi mnie...ale gratulacje bezprzeczne juz na wejściu chociażby za dopięcie i wiarę, siłę, wtrazliwosc....


bardzo dziekuje Malwinko to jest moj projekt i nikt mi w tym nie pomaga ,od bardzo dawna chcialam to zrealizowac ale nie bylo latwo i powiem tak moje obserwacje i rozmowy i rezultat jest taki,caly czas jeszcze duzo do zrobienia ale dam rade
projekt dotyczy Szczecina ale kto wie ?!czas pokaze wszystko zalezy od nas samych .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam pracy... Ewita Seniorzy i praca 13 03-04-2023 14:56
szukam Babci Kasia_warszawa Zaproszenia 54 19-11-2009 20:14
szukam babci i dziadka kokosanka73 Zaproszenia 1 19-11-2009 20:11
szukam opiekunki do rodziców animus Praca, wolontariat 0 06-03-2008 13:37
Szukam towarzystwa Boga Zaproszenia 0 03-11-2007 00:20

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:46.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.