Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2998  
Nieprzeczytane 03-12-2010, 21:56
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Gagako to ja też mam problem. Czasem trudno wyrazić zachwyt słowami. A te aniołki na krzesełku to już z wrażenia pozbawiły mnie zupełnie znajomości ojczystego języka. Taki bije od nich czar, wdzięk i jakaś bezradność, że człowiek chciałby je utulić.Gratuluję nagrody, choć uważam, że ten ogień jest tak idealnie animowany, że powinien otrzymać specjalny dyplom. Krise1 to będzie zabawa sylwestrowa, której się nie zapomni. Dzięki tobie humor i radosne bąbelki nie pozwolą nam myśleć, że znowu starsze jesteśmy. Kaylano jeszcze żegnasz jesień. A w Łodzi biało.Ha, pisałam że ta praca ma klimat, że zaczarowałaś czas. Roniu prześliczny zimowy pejzażyk, a na jego tle dwaj kumple i dla mnie to jest najważniejsze. Psy ładniejsze od bab w grafikach. Tak myślę. Anilah przypomniałaś mi prace ze szczeniaczkami. One już teraz pewnie bardzo dorosłe. Do tego wilka dałaś przejmujące tło. Samotność zwierzęcia aż poraża. Inko-ni, oby święta były tak wesołe jak na twoich karteczkach. Niech będzie śnieg na dworze i ciepło w domach. Basiu73 czerwień zachwyca. Paczek dużo i pewnie w jakiejś zapakowały się pomysły.Dominik jako Mikołaj nie do pokonania w urodzie. Margo fantastycznie zamigotałaś te dziewczyny. Od razu się parysko zrobiło. Hi, hi, hi a ten obrazek z bąbelkami iskrzy humorem. Ona w cieple roznegliżowana, a on marznie. Choineczka maleńka, ale bardzo widoczna. Nuty trochę mi nasuwają na myśl piosenki związane z różnymi miłymi wspomnieniami. Tamoro u ciebie to tak poetycznie pada. Jakoś bajkowo, a u mnie kurcze w oczy i już.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.