Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2981  
Nieprzeczytane 02-12-2010, 21:36
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Nektarynko u ciebie świątecznie, blask choinek i nastrój świąteczny, a u mnie biało i zimno. Dzięki za tę chwilę ciepełka. Lżej mi będzie wyjść na spotkanie Antarktydy za oknem. Gagako ekstra praca. Z nieprzyjaznej bieli wykrzesałaś uroczy widok.Bałwanek uroczy. Świetna ilustracja do dziecięcego wierszyka. Kaylano ubrana w grube swetry ze szczerym zachwytem spoglądam na sukienkę z cieniutkimi ramiączkami.Margo aleś nas zaskoczyła różnorodnością tematyki i pomysłami. Wodne maki widzę po raz pierwszy. Pokój świetny ma się ochotę rozgościć mimo burzy lub właśnie dlatego. Ciekawam życzeń do złotej rybki. Książka to romans pewnie i jak się zamknie okładki to oni się spotkają. Ptaszęta w dłoni miodzio. A ten 2011 musi być. Trochę starsze będziemy przez niego. Ajaks mistrzyni pejzaży miejskich i tych bardziej dzikich. Roniu dzięki tobie moja Naszeczka zyskuje na urodzie. Ja pracę kopiuję i do skarbczyka wkładam. Tamoro za tak piękny zimowy pejzaż dziękuję. Mimo niedogodności, ponieważ nos czerwienieje, stopy marzną to ta pora roku ma urok baśniowy. Zula wycieczka na inny kontynent bardzo mi się podoba. Kris z każdej pracy malarskie spojrzenie wygląda. Spróbuj ty pędzlem podziałać. Wtedy będziesz bardziej swobodna w wyrażaniu myśli.Alicjo ty nam dramat pokazujesz. Dama wzburzona wielce, że tak w sukience po ogrodzie gania. Nie mogła to biedaczka w ciepłym pokoju z dziećmi posiedzieć. W przytulnym fotelu bajki poopowiadać. Cóż miłość ją nęka i na zimno wygania.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.