Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2951  
Nieprzeczytane 30-11-2010, 22:00
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Arakudo wróżby andrzejkowe udane. Chłopak jak malowanie się pojawił. Gagako ależ całuski. Śliczna, można powiedzieć odświeżająca praca. Ten dodany nad rameczką cukiereczek fantastycznie się komponuje. Tar-ninko masz rację zima za oknem, a w domu ciepło i kolorowo. Dla mnie rewelacyjny pomysł połączenie barw jesieni z białością za oknem.Mój kot też mnie oskarża za wszelkie niewygody życiowe. Ba i ja mam wyrzuty sumienia z tego powodu. Kaylano przy twoich grafikach zapomina się o mrozie na dworze. Akt bardzo pomysłowo umieściłaś za mgłami lub tiulami. Z artystyczną nutką zrobiłaś pracę o starej fotografii. Ja ci wróżę nagrodę. Tamoro w tym pokoju tak cudnie się siedzi, że niech pada. Wystrój miejsca zrobiłaś domowy i chce się tam kawę wypić. Szczególnie piękne jest to okno jakby obraz w formie tryptyku. Roniu z twoich prac to pogodę ducha można czerpać. Zawsze tak jasne i radosne, że mój nastrój zyskuje kilo szczęścia. Ajaks ty czarujesz żeby śnieg był, czy żeby go nie było. Widok pokrytej puchową pierzynką roślinności tak pięknie pokazałaś, że ja za bielą jestem. Inko-ni pięknie nas obdarowujesz. Mikołajem z prezentami i widokiem jeżyn. Ależ one apetycznie wyglądają. A dla duchowości dodałaś dyskretny romans.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.