Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2942  
Nieprzeczytane 29-11-2010, 21:57
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Tamoro to zasypane miejsce bardzo piękne.Ale czy do wieczora będzie go jeszcze widać? Mam wątpliwości. Gagako chyba wszędzie zasypuje. Ty jeszcze w tej bieli doszukałaś się kolorów. Na całe moje szczęście. I u ciebie ta zima jakaś przyjazna, kusi sankami, pięknością krajobrazu. A mnie wiatr w oczy. Kurcze, spacer to horror. Rozsiądę się przed komputerem i popatrzę długo na twoje grafiki.Sesja fotograficzna super. Qrystyno216 zamyślona Monika zanurzona w wodzie, która staje się graficznym symbolem jej marzeń jest cudowna. Roniu jak potrafisz zrobić brzydsze grafiki to będzie mniej komplementów. Co ja zrobię jak dziś znów mnie oczarowałaś oprawą zdjęcia. Dziecko jak z reklamy świątecznej i pies ubrany. Zaznaczam, że to pierwszy pies, który mi się w garniturku podoba. Alicjo211046 bardzo dobrze odtworzyłaś nastrój tajemniczości. Oglądający czeka na jakieś pojawienie się duchów, zjaw lub burzy. Animacja na złoty medal. Inko-ni bardzo mi się podoba to graficzne rozbijanie przez ciebie tematyki obrazu. Widok dużego miasta wieczorem i para dzieci, pani z ptakiem i obok niej duch, anioł stróż, pewna siebie dziewczyna i ta rama pętająca jej myśli. Anilah przychodź z tym cudownym ciepełkiem kilka razy dziennie. Już tak tęskno do letnich sukienek, wycieczek i zieleni. Tar-ninko jak dobra wróżka przynosisz nam widok lasu i błękitnego nieba. Na liściach zapisałaś te dni pełne słońca. Kronikarka lata jesteś. Zula na tak dobrze zapowiadającą się zabawę przyjadę. Ślicznie zrobiłaś obramowanie do świątecznych życzeń. Krise1 nieustająco biję brawo. Koniec świata. Ty już sceny jak z filmu robisz. Bryczka przyjeżdża, panie się witają, bryczka odjeżdża. Genialnie.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.