Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2927  
Nieprzeczytane 28-11-2010, 21:53
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Basiu73 co tam okno. Śnieg przepiękny taki jak trzeba. Prószy ślicznie, że zapatrzyć się można tak na dwie, trzy godziny. Kaylano twój śnieg jeszcze sypnie, jeszcze zabieli świat. Widocznie padał dziś u Basi tylko. Zresztą drzewa poprzykrywane pierzynkami. Cudna ścieżka zaprasza do spaceru. Udało ci się uchwycić w pracy taką dziwną stłumioną ciszę śniegową. Zula jeszcze karpika nie zjadłam, ale na twojego sylwestra pójdę. Nektarynko no to zimę mamy prawdziwą. Super zrobiłaś te tła. Znów ujawniłaś swój talent do czarowania świata. Roniu zachwyciłam się panią mikołajową. Sam wdzięk i czar. Margo świetny,ruchomy cień od tych drzew.To taki twój nowy pomysł. Brawo. Skarby urocze. Fantastyczne ujęcie. Nie wiadomo czy się godzą, czy zamierzają się pokłócić. Ajaks śnij, śnij i twórz grafiki. Ten zimowy pejzaż z domem mistrzostwo świata. Czuje się okrutne zimno i ratunku przed nim szuka w jasnych oknach. Mikołaj jak widzę już dąży w twoim kierunku. Inka-ni zamyślenie nam pokazuje. A pewnie. Zawsze warto pomyśleć. Bardzo mi się podoba tło zrobione z połączenia złota z czernią. Krise1 najpierw nas rozbawiasz kociaczkami , potem mocno straszysz, a na koniec obiecujesz wizytę pana z prezentami. Jak w filmie.
Sellenhel przyjmij najserdeczniejsze życzenia.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.