Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2892  
Nieprzeczytane 25-11-2010, 22:18
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Tamoro do nóżek padam za ten prezencik prześliczny. Dzięki wielkie. Będę mieć pamiątkę na lata, z pierwszego śniegu Naszeczki. Krajobraz zimowy graficznie podrasowałaś, przyroda skuta lodem nieruchoma i ruchliwy piesek dla kontrastu. Qrystyno216 idealnie dobrałaś kolorystycznie tę abstrakcję do minki i ułożenia rąk Monisi. Jej minka warta całego złota świata. Roniu śliczny jest ten malec, spojrzenie jego cudownych oczu oszałamia. A krajobraz jak zwykle u ciebie nastrojowy i baśniowy. Bardzo się ucieszyłam, że i Naszeczkę umieściłaś w grafice. Ja pamiętam twoje prace pełne radosnych psów, więc tym bardziej mi miło. Ciekawe, który piesio pierwszy przywita Mikołaja. Alicjo211046 te długie wieczory sprzyjają smutnym rozmyślaniom. Pani też wygląda jakby kogoś szukała, na coś czekała z lekką tylko nadzieją na dobre spotkanie. Anilah srogą zimą powiało. Domek z marzeń. Pieski są tej samej rasy co Naszka, ale to typ amerykański. Mają mniej wdzięku. Szczerą prawdę piszę. Bombki cudowne. Ajaks cudze chwalicie, swego nie znacie. Hi, hi. Serce urocze. Bałwanek poza nim. Pewnie wolisz inne pory roku, w których to pocieszny bałwanek się rozpuszcza. Spotkanie na szczycie ma iskrę humoru. Od razu się człowiek uśmiecha do panów we frakach i dumnego łabędzia. A żabka pilnie wszystko obserwuje. Kris już skopiowałam. Ta kompozycja jest śliczna. Niesie ze sobą aurę odświętności i niewinności. Delikatnie strojna i przez to elegancka. Super.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.