Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2819  
Nieprzeczytane 18-11-2010, 22:02
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Tamoro jakie mądre spojrzenia mają niemowlaczki. Coś niesamowitego. Kołderkę to Kubusiowi dałaś świetną. Margo barwami i rozweselaniem nimi dnia to ty jak królowa władasz. Zupełnie zapomniałam o tym siąpaniu za oknem. Dzięki za te chwile lata w listopadowy wieczór. Deszczyk też u ciebie występuje, ale on przyjazny i ciepły, a ten dzisiejszy... brr. Tar-ninko a co ty piszesz, że nie można zatrzymać szarugi. A dajesz obrazek, który nie tylko ją zatrzymuje, on ją pokonuje. Mój ukochany ( ponieważ pokazywany doskonale przez ciebie) Tarnów zwycięsko lśni w słońcu. Zula wcale nie próbka. To świetna pocztówka świąteczna. Wysyłać i już. Krise1 ja przy twoich grafikach to się bawię jak dziecko. Podglądam, oglądam, głowę przekrzywiam i cieszę się nieprzytomnie. Kris taki nastrój świąt lubię. Ta śnieżna cisza, lekki mrozik, lśniący śnieg i białość na rzęsach. Roniu cudowny ten dzieciaczek w zimowej oprawie. Gagako kompozycja pełna smaku i kunsztu graficznego. Można skopiować? Zima jak za dawnych lat. Śnieg puszysty i chciałoby się już dziś kulig zrobić. Honorko1949 para wcale nie ma ochoty na podróże. Stateczek ich nic nie obchodzi. Animacja doskonała.Nektarynko u ciebie zawsze święto, ponieważ obrazeczki wesołe, pogodne, poprawiające nastrój. Takie dziecięce marzenia w naszej codzienności. One są jak bajeczki czytane przez mamę. Pamiętacie jak my kiedyś tam słuchałyśmy jej głosu i podglądałyśmy ilustracje. I te chwile przywołujesz. Alicjo211046 jesienią gorąca miłość zalecana. Celem ogrzania, a wśród czerwieni liści rozkwita. Dama z komputera rozbrajająca.Figlarka.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.