Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2770  
Nieprzeczytane 14-11-2010, 21:19
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Qrystyno216 szczerze ci napiszę, że najlepsze w twoich pracach jest umieszczanie tej ślicznej dziewczynki na różnych tłach. Ona zresztą dodaje im indywidualności i niepowtarzalności. Bez jej cudownie ekspresyjnej twarzy miałabyś doskonałe, idealne, super i co tam jeszcze chcesz sobie dopisz, ale takich prac jest sporo. A z Moniką w tle tylko ty robisz.Kris ty pracujesz z barwami jak bardzo doświadczony artysta. Wielkie mam uznanie dla nastroju ciepła i poczucia bezpieczeństwa jaki ogarnia oglądającego. Mają one barwy dobrego, wesołego ognia z kominka. Oj, Margo u ciebie zawsze można nacieszyć oko blaskiem, lśnieniami, ruchem. Dodasz też zawsze porcyjkę zamyślenia i poprowadzisz w świat symboli. Miłość jak kwiat, Statek jak samotność i oddalenie. Tar-ninko mistrzowski ten tryptyk. Myślę, że chciałaś pokazać nam zmienność krajobrazu. Niby on jest statyczny, ale widziany z różnych stron wygląda inaczej. Jeden element znika na rzecz nowego. Rewelacyjny przykład jak bez animacji uzyskać zmienność. Inko-ni brawa za pomysł. Realistyczne fragmenty krajobrazów połączyłaś z różnymi dodatkami i wyszły ilustracje do baśni. Alicjo211046 chyba listopadowe klimaty zaczynają cię chwytać w swą sieć. Stąd pewnie zamyślenie i tęsknota za ... tu jak to w tym miesiącu nie bardzo wiadomo czemu serce płacze. Ajaks smutny widok rozweseliłaś paczuszkami. Może spakowałaś w nie nasze wspomnienia o lecie. Zula rybka przecudowna. Zrobiona jakby długimi pociągnięciami pędzla i te odblaskowe kolory efektowne niezwykle. Krise1, ja wszystkie szczególiki sobie oglądam.Nic po łebkach. Nie wszystko idzie napisać co by czytelnika nie znużyć. Ha, a jak może być pociąg byle jaki na nie byle jakiej pracy. Musi być świetny. Pogadałyśmy sobie jak pani z zajączkiem. Buty obejrzałam. Nawet wybrałam sobie te czarne. Tak na wypadek pójścia gdzieś na bal. Ruchy konia świetne. Długo sobie popatrywałam na jego obracanie kulą. Fantastyczne te twoje animacje.Gagako przypominasz o świętach i co mnie cieszy nie epatujesz bogactwem barw. Jest trochę złota, ale skupiasz się bardziej na duchowości niż przedmiotach. Malutki Michałek bardzo kolorowy, jakbyś chciała przekazać pracą, że to święta dla dzieci. Przecież dziecię najważniejsze się wtedy urodziło.Kaylano wnuczka śliczna jak marzenie. Życzę jej wszystkiego naj, naj, naj. Będzie miała świetną pamiątkę i kiedyś po latach zobaczy jak piękne grafiki robiła jej babcia.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.