Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2553  
Nieprzeczytane 26-10-2010, 22:13
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Qrystyno216 ja dziękuję za możliwość oglądania Monisi. Ona jest tak fantastyczna, że widok jej buzi poprawia mi humor. Gdybym ją znała w realu to kupowałabym jej czekoladki. Krise1 ta hurysa w tym kole rewelacyjna. Królicze uszy prześliczne,biust tylko zazdrościć. Masz ty pomysły. Naprawdę tylko czekać na następne cudeńka. Wiesz, Ajaks już sama nie wiem co bardziej podziwiać. Tło, ramkę, czy widok nieba.A tu jeszcze kupka liści z kropelkami wody domaga się uznania. Wszystko niech będzie wspaniałe. Alicjo211046 pani z różą subtelnie zamyślona. Na drugim obrazku kobieca twarz zacięta, z pewną dozą złośliwości. Pewnie dlatego ten pan włożył okulary zasłaniające oczy. Tamoro dobrze jest przed snem zobaczyć coś pięknego. Bardzo urokliwy jest ten scrapek. Jak to u ciebie każdy szczególik ważny. Zdjęcie bardziej kolorowe niż dodatki i od razu wiadomo, że artysta zwraca uwagę na dziecko, a nie na oprawę.
Anilah i Gagako zła jestem jak osa. Nie otwierają się wasze prace. Jutro w wolnej chwili zaraz wpadnę na wątek i popatrzę. A teraz wściekła muszę lecieć na spacer z psami.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.