Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2540  
Nieprzeczytane 25-10-2010, 21:08
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Anilah szczerze napiszę, że brakowało mi tych twoich przeróbek zdjęć. Jeszcze pamiętam te z Ciechocinka i wiele innych. A tu nowe ciekawe już są. Kris waszych obrazków upiększać nie trzeba. Bez słów są śliczne, a ja tylko marnie swój zachwyt przekazuję. Czy jest ktoś w stanie oprzeć się urokowi baletnicy i tego tła. Nawet schody zrobiłaś zwiewne i roztańczone. Gagako dobra nowina. Cieszę się, że już będziesz. A ten jesienny pejzaż mistrzowski. Roniu bardzo ciekawe kompozycyjnie te twoje dzieła. Tamoro zatrzymuj ten czas jak najczęściej. Dobre są te chwile zadumy nad przemijaniem.Alicjo211046 niestety jednego obrazka nie widzę w całości. Tylko kawałeczek.A ten drugi oczarował mnie wystrojem wnętrza. Zula wamp w tych doskonałych ramkach cudo. Zdzisiu67 rozświetlone tło i zawirowany pejzaż jesienny świetnie współgrają. Ajaks taki czas dziwny nadchodzi, w którym więcej o przeszłości się myśli. Cudownie oddałaś przemijalność świata. Ta droga prawie jednokolorowa niknąca w bieli i czerni drzew jest jak strofa wiersza.Zamek też jakby tajemnice wieków znał. Qrystyno216 zawsze poprawisz nastrój swoimi pracami z Moniką.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.