Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2477  
Nieprzeczytane 20-10-2010, 21:40
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Tar-ninko po takich miłych słowach zdrowia przybywa, a lat ubywa.Mój Renik ma szczęście do pięknych grafik. Dzięki. Największe jakie jestem w stanie przekazać. Wzruszenie mnie ogarnęło wielkie. Jak dobrze przebywać wśród dobrych ludzi. Jak dobrze pomyśleć, że są na ziemi anioły. I to nie jeden, ale dużo. Wszystkie kochane graficzki. Zdzisiu67 przyznam, że soczek z czarnego bzu był moim ulubionym napojem. Śliczną dobranockową historyjkę pokazałaś. Przyjaźń w świecie zwierząt jest zawsze wzruszająca. Moje pieski podobnie czasem leżą. Staruszek Juńcio patrzy na małą Naszeczkę i wiecie, że wtedy mięknie mi serce. Krise1 coraz zdrowsza jestem. Jak nie zyskać chęci do trudów życia jak trzeba podziwiać tak cudowne ruchome obrazeczki. Kuracja zdrowotna najlepsza. Szczególnie wachlowanie muchomorkiem. Całuski za tak dowcipne ujęcie. Ajaks twoje spojrzenie na świat, to wyszukiwanie jego uroków jest bardzo ważne. Ty nawet niby zimne i bezduszne skały pokażesz z nieuchwytną iskrą życia. Alicjo211046 kolorami oczarowałaś oczy. Przypomniałaś soczyste barwy. Honorko1949 nawet leżąc bez sił myślałam o was i waszych pracach. Brakowało tych widoków lasów, sarenek, kwiatów i uroczych pań. I tej jesieni cudownie przez was opracowywanej.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.