Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2  
Nieprzeczytane 22-10-2009, 19:38
ewikomega's Avatar
ewikomega ewikomega jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: 00-621warszawa
Posty: 6 878
Domyślnie

Cytat:
Napisał Andalka
Z przyjemnością pragnę Was poinformować o powstaniu nowego utw w Warszawie. Jak sama nazwa wskazuje chodzimy tam przede wszystkim na zajęcia taneczne, ale nie tylko. Poza salsą, tangiem, tańcem orientalnym i irlandzkim mamy tam gimnastykę rehabilitacyjną i turystykę. Program cały czas jest poszerzany i z niecierpliwością czekamy na zapowiadane kursy fotografii cyfrowej i komputerowej obróbki zdjęć. Więcej informacji można uzyskać pod numerem 22 392 99 50. Strona internetowa w przygotowaniu.
Napiszcie co sądzicie o takiej formie uniwersytetu (nastawione na taniec), czy ktoś z Was marzył kiedyś o tym by zostać tancerzem/tancerką?
Jestem z Warszawy chodzę na UTW n a Polnej .
W informatorze UTW zajęcia -są również kursy tańca w Remoncie. Ja osobiście chodzę na inne zajęcia /m.in. gimnastykę w basenie, lektoraty z języka czy wykłady w Zamku Królewskim /, lecz moja koleżanka uczęszcza na warsztaty taneczne do Remontu i jest bardzo zadowolona .
Codziennie OSiR Polna7 zaprasza seniorów do Hali sportowej :gimnastyka, tenis stołowy, siatkówka , ringo, badminton. UTW również dla seniorów codziennie organizuje Nording Walking w różnych parkach Warszawy.
Zaplanowane są także w roku akademickim 2009/2010 wyjazdy edukacyjne i turystyczne /do krajów UE częściowo sponsorowane
Andalko dzieje się dzieje , myślę nie tylko w Warszawie, ale trzeba się zainteresować, a od czego mamy internet?
__________________

Większość obrazków i tekstów pochodzi z Internetu
Odpowiedź z Cytowaniem