Wyświetl Pojedyńczy Post
  #21  
Nieprzeczytane 23-02-2009, 15:43
green's Avatar
green green jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: naturalne ostoje Polski
Posty: 506
Domyślnie

Jak Sami możecie sprawdzić, wątek o przędsiębiorczości seniorów niezbyt szybko się rozwija. Ale Ja widzę w tym pozytywną stronę... im mniej oszołomów a więcej zainteresowanych... nazywam to biznes dla wybrańców, czyli seniorów z otwartymi głowami którzy chcą coś zmienić w swoim życiu na plus. Ludzi starszych z doświadczeniem życiowym z wielką wiedzą i wielkimi perspektywami. Otwartych na pracę i współpracę z innymi, którzy chcą się podzielić swoimi pozytywnymi doświadczeniami. Z tymi którzy osiągnęli w życiu wiele zamierzonych celów i na dodatek chcą być przewodnikami dla innych seniorów w dążeniu do dobrobytu.
Każdy z nas ma swoją teorię i definicję tego słowa. Ja mam określenie "Dobrobyt jest to zjawisko równowagi, zachodzące między potrzebami a możliwościami." Nie jest to żadna utopijna filozofia... jest to realna prawidłowość (przynajmniej mojego życia). Umiejętność cieszenia się życiem. Dlatego mam zamiar skupić wokół tego założenia ludzi pozytywnie zakręconych, (podoba mi się określenie miłośników Biebrzy i okolic, aktywnie uczestniczących w promocji życia w zgodzie z naturalnymi prawami... "BIEBRZNIĘCI". I takich ludzi poszukuję do dyskusji i współpracy. Mimo wszystko każde Wasze uwagi są naprawdę budujące... nauczyłem się wyciągać wnioski również z porażek, i budować nowe zdrowe na tych podwalinach.
Pozdrowienia z naturlandii H.T.
__________________
Słoneczne pozdrowienia z naturlandii H.T.
Odpowiedź z Cytowaniem