Wyświetl Pojedyńczy Post
  #76  
Nieprzeczytane 17-12-2006, 22:17
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
OK

Cytat:
Napisał belfer54
Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowy a na forum trafiłem dosyć przypadkowo. Zmęczony utarczkami i chamstwem na licznych formach dyskusyjnych liczę, że tutaj znajdę bratnie dusze. Technologia komputerowa nie jest mi obca. Krótko mówiąc informatyka, szczególnie w zakresie sprzętowym to moje hobby i kawał mojego życia. Odnosząc się do moich przedmówców chciałbym mocno podkreślić, że seniorzy nie mają się czego wstydzić ponieważ posiadają fantastyczną wiedzę w zakresie obsługi komputerów i stosowania technologii komputerowej. Dowodem tego są również Wasze wypowiedzi. Mojego syna to ja wprowadzałem w arkana technologii komputerowej i nadal nie czuję się od niego gorszy, chociażby z tego powodu, że nadal pracuję zawodowo i uczę (jeszcze) informatyki. A ciekawostką jest to, że nie posiadam wykształcenia informatycznego.
Belfrze.... witam serdecznie. Takiego kogoś nam było potrzeba. Doświadczony "samouk" zrozumie nasze problemy... no i wielki plus to "dydaktyczne podejście"
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
Odpowiedź z Cytowaniem