Wyświetl Pojedyńczy Post
  #16  
Nieprzeczytane 11-12-2006, 19:05
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

Cytat:
Napisał FeliksG
Komentarz do art. – polscy seniorzy nie chcą internetu i komórek –

Zaraz na wstępie lektury, tego co napisała pani Joanna Gacka, opanowały mnie wątpliwości czy był
on pisany z troską czy z satysfakcją.
Stanowczo sprzeciwiam się zaliczaniu do seniorów tylko osób w wieku 55-64 lata.
To jest powielanie obiegowych opinii o ludziach starszych. Łagodzi całą sprawę charakter artykułu,
który jest ,bezkrytycznym, omówieniem określonych badań.

Ani z tym ani z tym. To jest krótki tekst informacyjny a nie oceniający cokolwiek. A badanie obejmowało taką właśnie grupę wiekową. Myślę, że dobrze iż w ogóle zaczyna się robić takie badania. Jeszcze 2-3 lata temu kończyło się to na 55 roku życia właśnie a temat osób po 60-tce w internecie w naszym pięknym kraju w ogóle nie istniał. Mam nadzieję, że autorzy badania trafią na te komentarze


Cytat:
Może administrator lub moderator nadał by formę i ramy organizacyjne, wzajemnej pomocy
użytkowników i gości senior cafe.

ależ mamy nawet cały dział ePomoc - dostępny tutaj: http://www.cafe.senior.pl/forumdisplay.php?f=122

aktualnie szukamy do niego moderatorów - serdecznie proszę o kontakt osoby chętne do podjęcia się takiego zadania.

Cytat:
Oby to tylko nie było tak jak zdarzyło się mnie. Kiedy napisałem swoje pierwsze wystąpienie na
forum senior cafe / teraz wiem że to był post / nie wiedziałem jak i gdzie mogę je wysłać. Zwróciłem
się więc do administratora z prośbą o poinstruowanie mnie. Dostałem szybką odpowiedź abym podał
link do tematu. I co taka pomoc jest warta skoro ja nie wiedziałem co to jest link ?

Bardzo mi przykro, że nie czuł się Pan usatysfakcjonowany odpowiedzią. Staramy się odpowiadać w taki sposób, by z jednej strony maksymalnie pomóc a z drugiej - nie urazić nadawcy listu (a tak już bywało wielokrotnie, gdy wysylaliśmy list z bardzo dokładną instrukcją i wyjaśnieniem wszystkich słów, otrzymywaliśmy odpowiedź z wyrazami oburzenia, że traktujemy pytającego jak zgrzybiałego staruszka). Dlatego proszę pytać o wszystko czego Pan nie wie albo nie jest pewien - odpowiemy na każdy email Myślę, że będą też w stanie Panu pomóc inni użytkownicy, jeśli zamieści Pan na forum (na przykład w podanym powyżej miejscu) swoje pytania czy wątpliwości.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego pobytu w Senior Cafe

Joanna Gacka
Odpowiedź z Cytowaniem