Wyświetl Pojedyńczy Post
  #118754  
Nieprzeczytane 18-05-2024, 11:30
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 969
Domyślnie

Dzień dobry Różności... Witajcie Ninko i Viko...
Ja, jak zwykle w sobotę dzień zaczęłam od porządków domowych - odkurzanie, ścieranie kurzy, mycie parkietów...no i pucowanie łazienki....trochę mi zeszło. A potem wyszłam na zewnątrz, bo przyszedł kuzyn i coś tam działał przy beczkach na wodę. Dopiero teraz mogłam zajrzeć na Seniorka.
Pogoda niewyraźna, niebo zasnute gęstymi chmurami, ale nie pada. A tak przydałby się deszcz...ziemia wysuszona a zieleń przygaszona...trawnik brązowieje a kwity więdną. Żal patrzeć.
Ninko...cóż to dziś Ciebie czeka? Nie strasz nas.
Beniu..fajna wklejka z biedronką i ciekawe słowa.
Danciu...u mnie jak narazie można zamawiać leki przez telefon, ale przyznam się, że ja wolę sama iść do przychodni z kartką, niż dyktować przez telefon. Ze dwa razy zdarzyło mi się, że pielęgniarka źle zapisała nazwę leku, lekarz bez zastanowienia przepisał to, co napisała i musiałam prostować. Kod oczywiście przyszedł mi na telefon SMS-em, poszłam do apteki, a tam okazało się, że to nie ten lek co zażywam. Musiałam więc pokonywać drogę z apteki do lekarza, tam czekać, aż raczy zmienić i znowu iść do apteki. A tak, mam pewność, że to co chcę - mam zapisane właściwie.
Pozdrawiam...Miłego dnia....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem