Wyświetl Pojedyńczy Post
  #52361  
Nieprzeczytane 16-05-2024, 19:04
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 967
Domyślnie

Dobry wieczór...
Jedną sprawę - fryzjera - załatwiłam pomyślnie...niestety z drugą nie poradziłam sobie...jest jeszcze nadzieja, ale trzeba dzwonić do skutku. Wprawdzie mogłabym już w poniedziałek jechać do Ustronia, ale zrezygnowałam - za daleko, brak dogodnego połączenia a córka z zięciem wrócą dopiero w niedzielę późnym wieczorem i nie byliby w stanie wyjechać rankiem w poniedziałek. Jest też problem, bo rodzinny wypisując wniosek uwzględnił - jako główne - choroby reumatyczno - ortopedyczne, następnie nadciśnienie tętnicze i choroby tarczycy a nie wszystkie sanatoria specjalizują się w tego typu leczeniu. Najbliżej miejsca zamieszkania zaproponowano mi Rymanów Zdrój, Horyniec Zdrój i Polańczyk, jednak na dzień dzisiejszy nie ma zwrotów z tych miejscowości. Mam dzwonić we wtorek...jakaś sympatyczna pani obiecała mi zarezerwować, jeśli jakiś się pojawi.
Bogda...toś nakupiła kwiatów, aż miło... Wsadziłaś do doniczek, czy część do gruntu..
Gratko...cudowne te Twoje begonie, pelargonie i supertunie...jest czym oko nacieszyć. No i te doniczki - prezentują się wyśmienicie.
Miłego wieczoru...lecę podlewać róże i pryskać na mszyce.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem