Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3294  
Nieprzeczytane 16-05-2024, 15:44
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 762
Domyślnie


Dzień dobry. Basiu dziękuję za Niezapominajkę, dobranockę i ładne Wasze wszystkie grafiki.
Basiu dziękuję za śniadanko z czwartkowym ludkiem, pomocnikiem nawet przy śniadaniu, Grażynce za smaczny zestaw wędlin, warzyw, owoców i serów na drugie śniadanie. Moja córka robi często takie przystawki na stół, albo na desce różne sery bardzo to ładnie wygląda. Wczoraj cały czas śledziliśmy losy postrzelonego przez starszego szaleńca miał 71 lat i on postrzelił kilka razy z broni - Premiera Słowacji. Co się dzieje z ludźmi, że tyle w nich nienawiści. Basiu to prawda mowa nienawiści czyni z ludzi szaleńców. Ludzie nie umieją ze sobą rozmawiać i żyć zgodnie sprawy załatwiają drastycznie niszcząc, depcząc co zbudowane i w dodatku jeszcze zabijać ludzi. Gienek to dobrze, że z Przyjaciółką zgodnie żyjecie i się dogadujecie bo zgoda buduje, a niezgoda rujnuje trzeba to szanować. Zawsze we dwoje jest raźniej, szanujcie się i żyjcie zgodnie. Zosiu dzień długi i odeśpisz nie przespaną noc. Musiałaś długo balować na imieninach, że się nie wyspałaś. Ja teraz się nie wzbraniam jak mi się chce zdrzemnąć w dzień to ucinam sobie drzemkę. Miłego dnia, Pozdrawiam wszystkich.

Ostatnio edytowane przez Janina1403 : 16-05-2024 o 15:52.
Odpowiedź z Cytowaniem