Wyświetl Pojedyńczy Post
  #52345  
Nieprzeczytane 14-05-2024, 20:27
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 682
Domyślnie

Witajcie ..może i ja się zmieszczę dziś bo jak to teraz bywa na emeryturze na zakrętach nie wyrabiam ..obleciałam z rańsza sklepy medyczne ,potem NFZ w którym panie poinformowały mnie że przeszkód nie ma coby Zofia bezpłatnie lekki wózek otrzymała i lekarz niech wycofa tamten wpis .Ha przekonać p.pielęgniarkę nie było sposobu bo broniła portfela lekarza co najmniej jakby był jej własnym..achhh pan doktor w razie kontroli karę dostanie płakała do słuchawki nad jego losem.Ja natomiast byłam niewrażliwa na portfel dochtorowski przypominając pani że Zosi nie stać na dopłaty za wózek który wypisała a panie z NFZ same wprowadzą nowy symbol w system i będzie podkładka do kontroli.Nie wdając się w dyskusję w piątek sama przedstawię ustawę p .kierownikowi i postaram się wpłynąć na zmianę decyzji zanim naświetli sprawę obrończyni portfela.
Tarnince zdrowia tony niech kaszel ją opuści i do nas wróci. Foty Gratki i Lulki cudne a wiecie że NIGDY nie byłam w Lanckoronie??? A w pobliżu mieszka moja przyjaciółka ,mój brat i w ogóle często jadę tamtymi trasami.Trzeba naprawić to niedopatrzenie
Iza u mnie walczyć z bzem potrzeby nie było bo z powodu że pan mąż solidnie go przyciął wziął się był..obraził i nie kwitł
U mnie supertunie po 8 złociszy..no to dopiero jest PROWINCJA!!!
Ledwo wsadzone już hulnęły w kwiecie ..sadziłam jasnoróżowe z ciemniejszymi i nawet te ciemne w niektórych skrzynkach większe.


Koncepcja ogrodu w miejscu tulipanów powstaje..będzie pięknie ..na razie gromadzę elementy.
Odpowiedź z Cytowaniem