Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13835  
Nieprzeczytane 09-05-2024, 14:36
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 793
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadka.Z
Napisałam dużo tekstu i skasowało mi się.Bardzo tego nie lubię. A pisałam o tym jak mi kursor przeskakuje w trakcie pisania. Chyba na to też nie ma rady, trzeba uważać, jak piszę to patrzę na klawiaturę a nie na ekran. Czy ktoś też ma taki problem.
Ach, coś jednak tu "skrobnę". Przede wszystkim do Jadzi.
Ona jedna, jest wierna temu wątkowi.
Jadziu, próbuję Ci coś podpowiedzieć.
Pisać na laptopie, a pisać na kompie stojącym na stole, to ogromna różnica. Wiem, wiem... "skazana" jesteś na laptopa. I to do tego trzymanego na kolanach. A jednak...
Staraj się mimo wszystko zachować stabilną, wygodną pozycję gdy zabierasz się do pisania!
Zapytam lekko - Ty Jadziu chyba nie masz Parkinsona, prawda? (oby nie, mam nadzieję, serdecznie Ci nie życzę tego..!!...).
Ja mam komputer stacjonarny pod stołem, a klawiaturę osobno, na stole. Stukam w klawisze z obu dłoni. Tylko wskazującymi paluchami. Na maszynistkę ja absolutnie bym się nie nadawał, hehehe...
(o!... właśnie wpadło mi do głowy: Klawiaturę łatwo mogła byś sobie wymienić! To koszt ok. 20-25 zł. Poważnie mówię.).
Obydwie moje łapy opieram nadgarstkami o krawędź stołu. I stukam sobie pojedynczo w klawisze. Czasem tylko coś mnie strzyknie w kręgosłupie, czasem zesztywnieje dłoń bo miewam skurcze...itp... Normalna rzecz w tym wieku. Wtedy przerywam pisanie. I zapisuję gdzie przerwałem, w Wordzie. Wracam do tego, dokończę potem, i wyślę.
Na razie tyle. Jak mi jeszcze coś przyjdzie do głowy to napiszę.
Pozdrawiam Cię. I Wszystkich. Obecnych i nieobecnych.

P.S.
A jednak coś jeszcze, innego przyszło mi do głowy.
Taki piękny obrazek znalazłem.
Taki odpowiedni do naszego wieku.
I odpowiedni do tematu postu...



Bardzo spodobał mi się ten obrazek.
Mam dla niego nazwę: "Pomocna dłoń" .

Ostatnio edytowane przez Stefan : 09-05-2024 o 20:44.
Odpowiedź z Cytowaniem