Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3197  
Nieprzeczytane 04-05-2024, 11:29
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 762
Domyślnie


Dzień dobry. Witam Cię Gieniu dzisiaj my na razie jesteśmy na wątku przyniosłam kawkę i poczekamy na resztę Pszczółek może się zlecą ładna pogoda każdy zajęty Majówką, gośćmi. Gieniu Ty teraz masz z kim napić się kawy i posiedzieć, porozmawiać, wyjść na lody czy na zakupy we dwoje zawsze raźniej i ciesz się z życia. Niech Ci się szczęści. Wczoraj mnie nie było syn zawiózł nas do wnuczki, mieli gości siedzieli do późna, a my z Dziadkiem dopieszczaliśmy Prawnuczki nasze sreberka i nocowaliśmy dając na nich pozór w nocy. Młodzi zajmowali się gośćmi jak to młodzi siedzieli do późna w swoim towarzystwie. Czasami Babcie i Dziadkowie się przydają. Dopiero syn nas przywiózł i od razu zasiadłam do komputera. Grażynko jak masz przepisany Furosemidum to trzeba brać bo zatrzymuje Ci wodę w organizmie, a Furosemid pomaga ją wydalić i dlatego puchną nogi. Mój mąż bierze może nie taki silny jak Basi mąż bo bierze 20mg. i tak z sześć razy go pogoni oddać mocz i potem jest spokój, ale to pomaga są mniej spuchnięte nogi. Zacznij brać . Przepisałam z ulotki , że - ( Furosemid nazywany jest diuretykiem pętlowym, ponieważ działa w obszarze pętli nefronu (tzw. pętli Henlego). Dodatkowo, działanie furosemidum prowadzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych i zmniejszenia oporu naczyniowego. Lek stosowany jest w leczeniu nadciśnienia tętniczego i obrzęków. ) Grażynko jak masz przepisany to bierz i zaraz obrzęki i nadciśnienie będą mniejsze. Basia Ci dobrze napisała, że jej mąż bierze aż dwa razy dziennie po 40mg to dużo, ale to lekarz decyduje jakie dawki brać. Krysi współczuję zmartwienia i śmierci Teścia. Wszyscy się cieszą z pogody z Majówki, a tu takie zmartwienie, śmierć nie wybiera.
Miłej i pogodnej Majówki, udanej soboty, malo roboty. Pozdrawiam wszystkich.

Ostatnio edytowane przez Janina1403 : 04-05-2024 o 11:36.
Odpowiedź z Cytowaniem