Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1832  
Nieprzeczytane 06-03-2024, 13:12
kryba's Avatar
kryba kryba jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Delmenhorst - Niemcy
Posty: 1 512
Domyślnie ༺🌸༻ Dzień Dobry ༺🌸༻



Baccara – hiszpański żeński duet wokalny, grający muzykę disco i założony w 1976 przez Maríę Mendiolę
(ur. 4 kwietnia 1952 w Madrycie, zm. 11 września 2021 tamże) i Mayte Mateos (ur. 7 lutego 1951 w Logroño).
Zespół zdobył międzynarodową rozpoznawalność po wydaniu utworu „Yes Sir, I Can Boogie”,
który trafił na pierwsze miejsce europejskiej listy przebojów oraz notowań m.in. w Wielkiej Brytanii, Danii,
Niemczech, Szwecji i Finlandii.
W 1978 reprezentowały Luksemburg z utworem „Parlez-vous français?” w 22. Konkursie Piosenki Eurowizji.
W 1983 zawiesiły działalność w duecie, by skoncentrować się na karierach solowych.
Wkrótce każda z nich założyła własny duet, który nawiązywał repertuarem do twórczości zespołu.

'' The devil send you to lorado''
Wciąż pamiętam fortepian, grają te same stare melodie.
Tłum, który gościł wieczorem, był dziki i głośny, ale potem strzał poza barem i wtedy zobaczyłem cię po raz pierwszy.
Sposób, w jaki wyszedłeś z ciemności, podszedłeś do baru i powiedziałeś: „Oto jesteśmy : Dla mnie whisky, dla Ciebie Tequila”
Diabeł wysłał cię do Lorado,ponieważ wiedział, że tam jestem, człowiek o takiej twarzy w tak samotnym miejscu może być tylko desperado. Diabeł wysłał cię do Lorado ponieważ wiedział, że tam jestem, a kiedy usłyszałem, że zostaniesz, od razu to poczułem, wstrząśnąłbyś moim życiem jak tornado.

https://www.youtube.com/embed/SGvFJD...feature=shared
''Sorry I am lady''
Przepraszam, że jestem damą. Masz zapalniczkę, masz ogień dla mnie dziś wieczorem? Wolałbym być.. wolę być tylko trochę zacieniony.. tylko trochę zacieniony.. Niegrzeczny dynamit .. Dynamit ..
https://www.youtube.com/embed/sJaXBf...feature=shared

>>>
Cieplutkim uśmiechem Cię pozdrawiam, kubeczek szczęścia z pogodnym niebem Tobie zostawiam.
__________________
❤️ Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać, a nie otrzymywać.❤️/Bertold Brecht/
❤️
Z pozdrowieniami od serca - Krystyna B-S

Odpowiedź z Cytowaniem