Wyświetl Pojedyńczy Post
  #107  
Nieprzeczytane 19-08-2014, 15:56
Irenka 26's Avatar
Irenka 26 Irenka 26 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: Gliwice,śląskie, Polska
Posty: 4 047
Domyślnie

Witam WAS wszystkich serdecznie i pomimo że lato jest-tak mi się wydaje?-w odwrocie, życzę miłego dnia i pogody ducha! Dzisiejsza aura-na Śląsku pada, niebo zachmurzone, ponuro....słońca ani na lekarstwo. także chandra zaczyna wkraczać powoli i szczególnie dokucza taka pogoda ludziom, którzy kochają słońce i pierwsze jesienne ''zadumanie'' źle wpływa na psychikę i ogólne samopoczucie! Oczywiście chandra to nie depresja, ale może prowadzić do tej ciężkiej choroby! Trzeba bronić się wszelkimi dostępnymi środkami, aby nie dopuścić do stanu przewlekłego! Dla mnie osobiście-a mam chwiejność emocjonalną-lekarz nazwał to dwubiegunowością-ratunkiem jest dobra książka, pasja prawdziwa oraz spotkania z przyjaciółmi-ludźmi, którzy są jak ''opoka''-wspierają, doradzają, zawsze można na nich liczyć!!!! Dodatkowo pomagają drobne ''prezenty'' robione sobie samej, choćby tylko wizyta u fryzjera czy wyjście z przyjaciółką na małe ''kobiece'' zakupy....Wówczas dobry nastrój trwa dłużej i ja czuję się jakby słońce się do mnie uśmiechnęło!!!! Ale każdy potrzebuje innego ''eliksiru'' na walkę z własnymi ''demonami''....Trzeba tylko znaleźć remedium....
__________________
IRENKA 26
Odpowiedź z Cytowaniem