Wątek: wirus
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #14  
Nieprzeczytane 03-04-2008, 10:30
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Lidko, ja się do Ciebie zawsze odezwę

Cytat:
Napisał Lila
Jolitko ,i to Ty ??? "Takie coś '' ?
No mniejsza o to.Zajrzałam dzisiaj,bo myślałam wcześniej,że chodzi o wirusa komputerowego..

Coś Wam powiem.Wczoraj była rocznica śmierci papieża,a Wy w duchu miłości do bliźniego swego ,wysmażyliście taki wątek.A napisać A.P.bezpośrednio ,że Wam się nie podoba,nie łaska ?
Czy takie ''blubranie '' za plecami jest składnikiem Waszych osobowości,czy to dlatego tylko iż się zestarzeliście ,tak paskudnie i infantylnie ...

Chciałam,abyście coś wiedzieli...
Przez takie opowieści o kimś za plecami niejako,odeszła Halinka -Sosna.Definitywnie..
Przez takie opowieści w drugim obiegu,ja chciałam odejść.No i odeszłabym,ale to dla mnie byłoby zwycięstwem kołtuństwa..

ps.Sorry,możecie się do mnie więcej już nie odezwać,ale ja cenię te osoby,które w twarz mi powiedzą ,jaka jestem wstrętna.Czasami się zgadzam i przepraszam.Czsami nie i odgryzam się jak pies na kościach..

Ale twarzą w twarz..
wuerle ,wydaje mi się,że założenie tego obrzydliwego wątku,było równe strzałowi w plecy..

mam nadzieję, że Halinka do nas wróci. Osobiście nie znoszę nagonek na nikogo, to co się dzieje w tym wątku niestety jest nagonką. Zaznaczam, że świat widzę inaczej niż Augustyn ale to nie jest powód żeby nazywać go wirusem. Augustyn jest pełnoprawnym użytkownikiem tego forum czy to się komu podoba czy nie. Wiem, że w tym momencie Wam podpadłam ale jakoś to przeżyję.

Ostatnio edytowane przez Basia. : 03-04-2008 o 10:31.