Wątek: wirus
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #10  
Nieprzeczytane 03-04-2008, 10:00
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 074
Domyślnie

Cytat:
Napisał jolita
ja "takie coś" omijam szerokim łukiem i narazie z dobrym skutkiem... Trochę mi żal, że być może w wątku są ciekawe wywody, ale nick jego autora decyduje, że... nie ryzykuję...

Jolitko ,i to Ty ??? "Takie coś '' ?
No mniejsza o to.Zajrzałam dzisiaj,bo myślałam wcześniej,że chodzi o wirusa komputerowego..

Coś Wam powiem.Wczoraj była rocznica śmierci papieża,a Wy w duchu miłości do bliźniego swego ,wysmażyliście taki wątek.A napisać A.P.bezpośrednio ,że Wam się nie podoba,nie łaska ?
Czy takie ''blubranie '' za plecami jest składnikiem Waszych osobowości,czy to dlatego tylko iż się zestarzeliście ,tak paskudnie i infantylnie ...

Chciałam,abyście coś wiedzieli...
Przez takie opowieści o kimś za plecami niejako,odeszła Halinka -Sosna.Definitywnie..
Przez takie opowieści w drugim obiegu,ja chciałam odejść.No i odeszłabym,ale to dla mnie byłoby zwycięstwem kołtuństwa..

ps.Sorry,możecie się do mnie więcej już nie odezwać,ale ja cenię te osoby,które w twarz mi powiedzą ,jaka jestem wstrętna.Czasami się zgadzam i przepraszam.Czsami nie i odgryzam się jak pies na kościach..
Ale twarzą w twarz..
wuerle ,wydaje mi się,że założenie tego obrzydliwego wątku,było równe strzałowi w plecy..