Wątek: dziewiarstwo
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 30-11-2006, 11:17
Elżbieta's Avatar
Elżbieta Elżbieta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Czarnostów Polesie - Mazowsze
Posty: 15
Domyślnie dziewiarstwo


Pozwoliłam sobie wkleić nowy temat. Mam nadzieję, że znajdą się miłośniczki (miłośnicy) robótek na drutach i nie tylko. Ja postanowiłam unowocześnić swój domowy "drutowy" warsztat i kupiłam maszynę dziewiarską. Wszystko by było pięknie, ale ona jest bez instrukcji obsługi!!!!!!!!, a ja , jak się okazało jestem ciemną masą. Niestety nikt w okolicy gdzie mieszkam nie ma takiej piekielnej maszyny i nie jest w stanie mi pomóc. Maszyna stoi więc w kąciku i śmieje się ze mnie. Na zasadzie prób i błędów usiłowałam ją uruchomić, ale nic z tego nie wychodzi. Może ktoś z Was (albo Waszych znajomych) posiada takie urządzenie, albo chociaż instrukcję obsługi. Rzecz dotyczy dwupłytowej maszyny dziewiarskiej VERITAS 360. Szukałam już w Internecie, jedyna wiadomość jest z ubiegłego roku, niestety podana strona nie otwiera się, a na podane adresy mailowe nikt nie odpowiada. Błagam o ratunek!!!! Na razie moja rodzina nic nie wie o zakupie, chciałam im zrobić niespodziankę dziergając swetry, a tu - wielka klapa! Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem