Wątek: Przedstaw się
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Nieprzeczytane 30-11-2006, 09:57
Elżbieta's Avatar
Elżbieta Elżbieta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Czarnostów Polesie - Mazowsze
Posty: 15
Domyślnie

Witam serdecznie! Cieszę się, że odnalazłam to forum. Na imię mam Elżbieta, wiek najpiękniejszy bo skończyłam 51 lat. Od 12 lat mieszkam w maleńkiej mazowieckiej wsi. Po warszawskim pędzie i hałasie odnalazłam tutaj swój azyl. Od trzech lat nie pracuję zawodowo i mogę bez reszty oddawać się swoim pasjom. Dzieci już dorosły i wróciły do Warszawy, mąż też spędza tam większą część tygodnia, a ja czekając na weekendowe przyjazdy najbliższych wypełniam czas pielęgnując kwiaty w ogrodzie i domu, opiekując się liczną gromadą zwierząt: psem, kotami, dwoma żółwiami i trzema fretkami. Jednak największą pasją jest haft krzyżykowy, wykonywanie replik obrazów mniej lub bardziej znanych malarzy. Dzierganie na drutach to też moje ulubione zajęcie. Literatura, nie tylko fachowa - dotycząca uprawy kwiatów i warzyw, zajmuje również ważne miejsce w moim życiu. Nie cierpię z powodu samotności, bo zajęć mam dużo i czasami wręcz brakuje mi czasu na realizację wszystkich planów. Super, że znalazłam to forum, jestem z natury gadułą i chętnie włączę się w "pogaduchy" - jeżeli oczywiście zostanę przyjęta do Waszego grona. Ściskam wszystkich słonecznie (to tak na rozjaśnienie ponurego jesiennego dnia) - Elżbieta