Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Różności - wątki archiwalne (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-roznosci-watki-archiwalne-191.html)
-   -   Przedstaw się (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/roznosci-watki-archiwalne/t-przedstaw-sie-256-print.html/)

krise1 16-11-2006 10:12

Przedstaw się
 
Szukałam takiego wątku i nie mogłam znaleść, jeśli nie macie nic przeciwko temu, to bardzo proszę o wasze dane.

krise1 16-11-2006 10:14

Ja będę jako pierwsza: Mam na imię Krystyna, mam 56 lat, mieszkam w Policach, zamężna, dwie córki, trzech wnuków i pies. Jestem na rencie.

jolita 16-11-2006 15:03

Witaj Krisel. Co nie co o nas odczytasz w "Profilu', a reszta wyboru to "los szczęścia", albo intuicja....
Ja nie zastanawiam się n.t. który to wiek dojrzały...Podejrzewam,że zawsze starsi będą dowodzić swoich racji.Wolę czuć się przed wiekiem dojrzałym, bo np. dojrzałe owoce spadają...

Saskia 23-11-2006 15:19

przywitanie
 
Witam wszystkich serdecznie.Mieszkam w Holandii
Saskia

babajaga 29-11-2006 14:40

wprosilam sie i witam serdecznie
 
raczkuje ale chyba znalazlam odpowiednie miejsce na
to zeby sie przedstawic:
ja:samotna kobieta po 50
posiadam: dwoje dzieci i psa
pracuje jeszcze zawodowo
lubie wszystko co lekkie mile i przyjemne
pozdrawiam piszaczych i czytajacych to forum

jolita 29-11-2006 15:11

Cytat:

Napisał babajaga
raczkuje ale chyba znalazlam odpowiednie miejsce na
to zeby sie przedstawic:
ja:samotna kobieta po 50
posiadam: dwoje dzieci i psa
pracuje jeszcze zawodowo
lubie wszystko co lekkie mile i przyjemne
pozdrawiam piszaczych i czytajacych to forum

Witaj Babojago (och, czemuż takie pseudo).Bardzo cieszę się, że przybyła nowa rozmówczyni...Tu jest bardzo sympatycznie.Pilnuj się by konwersacja z nami nie zakłóciła pracy zawodowej, bo tematów i temacików mrowie.Napewno powita Cię uroczście nasza "Plastyczka Kafejkowa" więc wycofuję się dając miejsce innym.

Basia. 29-11-2006 15:27

Basia
 
Witam wszystkich, mieszkam w Warszawie, jestem na emeryturze. Mam jednego syna, wspaniałą synową, od 19 sierpnia 2 wnuczki Basię i Nastkę i dwa psy: owczarka środkowoazjatyckiego Axała i yorkę Figę. Pozdrowienia.

Elżbieta 30-11-2006 09:57

Witam serdecznie! Cieszę się, że odnalazłam to forum. Na imię mam Elżbieta, wiek najpiękniejszy bo skończyłam 51 lat. Od 12 lat mieszkam w maleńkiej mazowieckiej wsi. Po warszawskim pędzie i hałasie odnalazłam tutaj swój azyl. Od trzech lat nie pracuję zawodowo i mogę bez reszty oddawać się swoim pasjom. Dzieci już dorosły i wróciły do Warszawy, mąż też spędza tam większą część tygodnia, a ja czekając na weekendowe przyjazdy najbliższych wypełniam czas pielęgnując kwiaty w ogrodzie i domu, opiekując się liczną gromadą zwierząt: psem, kotami, dwoma żółwiami i trzema fretkami. Jednak największą pasją jest haft krzyżykowy, wykonywanie replik obrazów mniej lub bardziej znanych malarzy. Dzierganie na drutach to też moje ulubione zajęcie. Literatura, nie tylko fachowa - dotycząca uprawy kwiatów i warzyw, zajmuje również ważne miejsce w moim życiu. Nie cierpię z powodu samotności, bo zajęć mam dużo i czasami wręcz brakuje mi czasu na realizację wszystkich planów. Super, że znalazłam to forum, jestem z natury gadułą i chętnie włączę się w "pogaduchy" - jeżeli oczywiście zostanę przyjęta do Waszego grona. Ściskam wszystkich słonecznie (to tak na rozjaśnienie ponurego jesiennego dnia) - Elżbieta

krise1 30-11-2006 11:48


krise1 30-11-2006 11:51


Elżbieta 30-11-2006 12:51

Wielkie dzięki za piękne przywitanie na forum!!!!!!!! Ale masz nosa, Krise1 - moimi ulubionymi krzewami są właśnie róże, choć nie mam specjalnych osiągnięć w ich uprawie, a bratki od form dzikich po te udziwnione zawsze są obecne w moim ogrodzie i skrzynkach na parapetach. Pozdrawiam!!!!

jolita 30-11-2006 15:24

:) :D :D Krystynko - jesteś niezawodna. Bardzo, bardzo dziękuję za piękny "malunek" i przepraszam, że tak niefrasobliwie upomniałam się oń (starzy ludzie podobno mają to do siebie).Jeszcze raz dzięki.:)

araukaria 30-11-2006 16:59

Witamy
 
Cytat:

Napisał Elżbieta
Wielkie dzięki za piękne przywitanie na forum!!!!!!!! Ale masz nosa, Krise1 - moimi ulubionymi krzewami są właśnie róże, choć nie mam specjalnych osiągnięć w ich uprawie, a bratki od form dzikich po te udziwnione zawsze są obecne w moim ogrodzie i skrzynkach na parapetach. Pozdrawiam!!!!

Cieplutko witamy .... bratkami

jolita 30-11-2006 18:16

Elżbieto - ja też serdecznie witam tu. Wszędobylska

Himalaya 30-11-2006 21:17

Witam :) :) wszystkie koleżanki i kolegów z forum
Lepiej późno niż wcale ;) więc i ja się przedstawię :rolleyes:
Mam na imie Bożena - 57 lat , mieszkam nad samym morzem w Gdańsku w dzielnicy Stogi gdzie jest mnóstwo zieleni i spokój z dala od zgiełku wielkiego miasta . Od roku jestem na emeryturze (państwowej hi hi hi) ale pomagam koleżance prowadzić firmę .
Mam 2 psy i jednego kotka . Obecnie jestem samotna ale sobie jakoś radze no bo nie ma innego wyjścia .Cieszę się , że znalazłam to forum jest tutaj dużo miłych koleżanek wesołych, spontanicznych i lubiących żarty .
Pozdrawiam cieplutko

jolita 30-11-2006 21:57

:confused: Ciekawostka. Krystynko - szykuj "wejściówkę" - wypatrzyłam w naszej kawiarence Rodzynka p.t.:emeryt (uwaga - pan Andrzej jest żonaty, więc proszę się zachowywać Oj przepraszam - wiem, że wszystkie Dziewczynki są u nas eleganckie, a ja znów paplę byle paplać) Witaj "emerycie".

krise1 01-12-2006 14:10

Jolitko poszukam, niech no się nam przedstawi

krise1 01-12-2006 14:15


Himalaya 01-12-2006 21:41

Krysiu przemiła Ty nie wiesz jakie to radosne uczucie przeczytać i zobaczyć powitalną karteczkę od Ciebie z własnym imieniem . ...Najpiękniej jak tylko umiem dziękuję Ci :) Aż mi sie oczki spociły jak ja przeczytałam .Jestem z pod znaku panny i ta karteczka jest akurat dla mnie . Jestem nie pocieszona bo Tobie nikt takiego powitania nie złożył. Ja po prostu nie umiem a pozostałe koleżanki chyba tez nie. Ale doceniamy Twoje dobre serduszko
Pozdrawiam cieplutko Bożenka

kristof 1970 04-12-2006 12:06

to ja
 
witam wszystkich
krzysiek lat 36 z wa wy szukający przyjażni


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:41.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.