Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Różności - wątki archiwalne (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-roznosci-watki-archiwalne-191.html)
-   -   ciekawostka (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/roznosci-watki-archiwalne/t-ciekawostka-738-print.html/)

malgos651 25-04-2007 18:42

ciekawostka
 
sluchajcie pomysleliscie kiedys zeby pokazac swoje fotki milej by bylo sie blizej poznac

Basia. 25-04-2007 19:02

Wklejajcie swoje fotki anonimowe dziewczyny!!!
 
Bardzo dobry pomysł, ja jestem na fotce w swoim profilu. To czarne co trzyma dziecko na ręku to ja. Zrobię sobie więcej fotek i "opublikuję" bo to opublikowane zdjęcie jest kiepskie.
Dziewczyny, wklejajcie swoje fotki.

Malgorzata 50 25-04-2007 19:07

No chcialam i cos mi sie pokielbasilo.Nie mam za duzo swoich zdjec a to co mam nie chcialo sie wkleic

Wilhelmina 26-04-2007 02:21

A ja mam mieszane uczucia. Na ponad sześcset zarejestrowanych uczestników, około stu pięćdziesięciu jest aktywnych. Z tej liczby około stu napisało jeden, dwa posty i tylko się przygląda. Ci którzy faktycznie tu dyskutują, często nie podają daty urodzenia, czy nawet miejsca zamieszkania.Czemu? To już ich problem. Czy ja naprawdę muszę być rozpoznawalna przez wszystkich wokół? Przecież równocześnie każdego dnia wchodzi na forum multum osób z tzw gości i czy każdy młodzik w okolicy ( całkiem realne ) musi wiedzieć, że ja to ja? Wiem. Mogę udostępnić zdjęcie tylko dla wybranych, ale...jakieś takie to...mało sympatyczne.
W mojej wyobrażni ma swój obraz każda z Was.Lubię Was za to co piszecie i jak piszecie, a nie za to jak wyglądacie.
Jak większość wklei, to nie będę gorsza, ale proponowałabym pouzupełniać całkiem puściutkie profile, bo czasem nie wiadomo, czy to kobieta, czy mężczyzna.

Malgorzata 50 26-04-2007 05:03

Ha ! Bohatersko umiescilam swoja watpliwej urody podobizne z ksiazka w kuchni przyjaciol-bo innej nie mam

Dzidka 26-04-2007 07:00

Małgosiu, jesteś śliczna i jeszcze bardzo młoda, dlatego się nie dziwię... Ja bardzo źle wychodzę na zdjęciach, zdecydowanie wolę siebie na żywo. Może kiedyś spotkamy się wszyscy na jakim zjeździe forumowiczów.Już z niektórymi czuję się zaprzyjaźniona. Pozdrawiam wszystkich przyjaciół z Klubu.

emka46 26-04-2007 07:14

Cytat:

Napisał Wilhelmina
A ja mam mieszane uczucia. Na ponad sześcset zarejestrowanych uczestników, około stu pięćdziesięciu jest aktywnych. Z tej liczby około stu napisało jeden, dwa posty i tylko się przygląda. Ci którzy faktycznie tu dyskutują, często nie podają daty urodzenia, czy nawet miejsca zamieszkania.Czemu? To już ich problem. Czy ja naprawdę muszę być rozpoznawalna przez wszystkich wokół? Przecież równocześnie każdego dnia wchodzi na forum multum osób z tzw gości i czy każdy młodzik w okolicy ( całkiem realne ) musi wiedzieć, że ja to ja? Wiem. Mogę udostępnić zdjęcie tylko dla wybranych, ale...jakieś takie to...mało sympatyczne.

Wilhelmino,w profilu są różne opcje,można tam zaznaczyć,że dostęp tylko dla znajomych,Na mój profil nikt nie zalogowany nie wejdzie.Nawet ja,jak sie nie zaloguję.Może to i mało sympatyczne,ale ja też nie chciałabym być rozpoznana na ulicy i skojarzona z moimi wypowiedziami.Pozdrawiam

hannabarbara 26-04-2007 07:15

O to chodzi, o to chodzi! Wiek podają osoby, które mają pierwszą piątkę.Te z szóstką milczą, ale i tak wiadomo, jak to jest.Mnie najbardziej brakuje dat. Dnia i miesiąca. Zwracam uwagę na znaki zodiaku i uważam, że istnieje ścisły związek między nimi, a charakterem danej osoby. Dla mnie Małgosia to: bliźniak, koziorożec lub lwica.Niekoniecznie w wpisanej kolejności.

Basia. 26-04-2007 08:57

Cytat:

Napisał hannabarbara
O to chodzi, o to chodzi! Wiek podają osoby, które mają pierwszą piątkę.Te z szóstką milczą, ale i tak wiadomo, jak to jest.Mnie najbardziej brakuje dat. Dnia i miesiąca. Zwracam uwagę na znaki zodiaku i uważam, że istnieje ścisły związek między nimi, a charakterem danej osoby. Dla mnie Małgosia to: bliźniak, koziorożec lub lwica.Niekoniecznie w wpisanej kolejności.

Małgosia to skorpionka podobnie jak ja.

Basia. 26-04-2007 08:58

Cytat:

Napisał Malgorzata 50
Ha ! Bohatersko umiescilam swoja watpliwej urody podobizne z ksiazka w kuchni przyjaciol-bo innej nie mam

Cieszę się Małgosiu, że zobaczyłam Ciebie wreszcie w "cywilu".

Nika 26-04-2007 09:00

Myślę,że najlepszym wyjściem z sytuacji jest wymiana fotek w kontaktach bliższych-gg,poczta mailowa-jak np. zrobiłysmy z Desti.trzeba uszanowac prawo do skrepowania własnym wyglądem wobec którego często jesteśmy baaardzo krytyczne, no i ta kobieca przewrotność...a ja nie potrafię wkleić.

Nika 26-04-2007 09:03

do Jilitki
 
1 Załącznik(ów)
Załącznik 1374kochana Jolitko,może masz jakiś fajny przepisik dla matoła...taki prosty jak na wklejanie obrazków pod postem?Byłabym wdzięczna.Mam tylko zdjęcia robione zwykłym aparatem,czy to przeszkoda?Pozdrawiam Cię serdecznie.

Basia. 26-04-2007 09:22

Cytat:

Napisał emka46
Wilhelmino,w profilu są różne opcje,można tam zaznaczyć,że dostęp tylko dla znajomych,Na mój profil nikt nie zalogowany nie wejdzie.Nawet ja,jak sie nie zaloguję.Może to i mało sympatyczne,ale ja też nie chciałabym być rozpoznana na ulicy i skojarzona z moimi wypowiedziami.Pozdrawiam

Ja zrobiłam to samo, na mój profil nikt nie zalogowany nie wejdzie i gościom uniemożliwiłam wszystko "co się da".

Kundzia 26-04-2007 09:29

Cytat:

Napisał nika
Załącznik 1374kochana Jolitko,może masz jakiś fajny przepisik dla matoła...taki prosty jak na wklejanie obrazków pod postem?Byłabym wdzięczna.Mam tylko zdjęcia robione zwykłym aparatem,czy to przeszkoda?Pozdrawiam Cię serdecznie.

No i czemu sama się obrażasz gdzie ci tam do matoła.Jeśli masz skaner to nie ma problemu,zeskanujesz i "wpuścisz "do kompa a dalej to jak ze wszystkimi wklejankami.Ja porobiłam zdjęcia "zdjęć" komórką,poprawiłam ich ostrość i będę wpuszczać na galerię /jak się odważę/.Umiesz wklejać gify to ze zdjęciami jest tak samo.

jolita 26-04-2007 10:27

Re Nika
 
1 Załącznik(ów)
Nikuś - już jesteście na tym etapie, że ja tu między Wami czuję się jak na tureckim kazaniu. Już nawet nie przyznam się czego nie rozumiem bo mi wstyd...
Załącznik 1379

Basia. 26-04-2007 10:28

Cytat:

Napisał jolita
Nikuś - już jesteście na tym etapie, że ja tu między Wami czuję się jak na tureckim kazaniu. Już nawet nie przyznam się czego nie rozumiem bo mi wstyd...
Załącznik 1379

Jolitko, przesadna skromność bije z Twojego posta. Jakie tureckie kazanie dziewczyno?!!!!!!!!!!!!!

Nika 26-04-2007 10:43

Jolitko,kochana,przeciez ja umiem tylko to,czego mnie nauczyłaś....

ammi1952 26-04-2007 10:46

dla Niki jeśli masz klisze od "starych" zdjęc możesz zrobić spacerek do fotografa i niech Ci je wgra na płyte CD a potem jak chcesz to wgrywasz do kompa albo całą albo poszczególne zdjęciai zamieszczasz tak jak gify Pozdrawiam Grażyna

Basia. 26-04-2007 14:02

No i co
 
Cytat:

Napisał Malgorzata 50
Ha ! Bohatersko umiescilam swoja watpliwej urody podobizne z ksiazka w kuchni przyjaciol-bo innej nie mam

Była i się zmyła, Małgosiu twoja fotka nawiała!!!!!!!

Kundzia 26-04-2007 14:08

Cytat:

Napisał Basia
Była i się zmyła, Małgosiu twoja fotka nawiała!!!!!!!

-Przeciesz jest sprawdzałam przed chwilą


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:07.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.