Klub Senior Cafe

Klub Senior Cafe (http://www.klub.senior.pl/index.php)
-   Miłość, przyjaźń, związki, samotność (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/f-milosc-przyjazn-zwiazki-samotnosc-98.html)
-   -   Życie samotnych seniorów (http://www.klub.senior.plhttp://www.klub.senior.pl/milosc-przyjazn-zwiazki-samotnosc/t-zycie-samotnych-seniorow-10701-print.html/)

Jadka.Z 16-05-2024 18:20

wieczór
 
Duszno i gorąco, przeciwnie niż rano. Niedługo do łóżeczka i spać, no może nie tak zaraz.

Dancia54 17-05-2024 20:39

Dobry wieczór .
Już drugi dzień walczę z ciśnieniem , to chyba przez te piekielne wiatry :| , wieje ze wschodu , akurat na mój pokój i balkon też . Dziś jakoś udało się wywiesić pranie , tyle dobrego , że wyschło . Jutro kolejna tura...
Jadziu , widzę , że Janka znów nie ma , jak Twoje samopoczucie ? Ogrzewanie możesz chociaż włączyć , u mnie nie da rady , niestety . To są uroki mieszkania w bloku . Dziś miałam ciągle telefony , aż mi bateria siadła dwa razy , siostra , syn , ktoś tam jeszcze i znów ładuję .
Pozdrawiam i życzę spokojnej nocki .

Dancia54 18-05-2024 19:32

Dobry wieczór .
Piszę drugi raz bo poprzedni post poszedł w kosmos :| . Sobota wiec było troszkę obowiązków domowych , poza tym gościłam syna na obiedzie , przy okazji zrobił mi zakupy . Pogoda piękna choć troszkę wiało ale dzięki temu pranie mi na balkonie wyschło . Przed chwilą podlewałam warzywa i robiłam to z paniką w oczach bo w jednej z szafek zadomowił się bąk albo duża pszczoła . Trzeba sprawdzić czy nie ma tam jakiegoś gniazda ale wiadomo - ja tego nie zrobię :D .
Jadziu , Janku , nie ma Was i zaczynam się troszkę martwić , to taki ludzki odruch...
Ale pozdrawiam Was serdecznie , spokojnej nocki i do miłego {} {} .

Jadka.Z 19-05-2024 11:52

niedziela
 
Pogoda u mnie ładna niezależnie od prognozy. Czy ciepło to nie wiem,nie byłam na zewnątrz ale wygląda ciepło, już trudno mi wychodzić, siedzę przy otwartym oknie i zazdroszczę innym, sprawnym. Są jednak i plusy - nic nie muszę. Syn przygotuje mi obiad i jedzie do córki do Warszawy zająć wnuczką czyli moją prawnuczką. Ja dość rzadko ją widuję, trudno mi tam dojechać a i one nie bardzo mogą. Danusiu, gniazdo os kiedyś zlikwidowałam sprayem na muchy.

Dancia54 19-05-2024 17:36

Witaj Jadziu świątecznie .
Dziś Zielone Światki ale tu , w mieście tego nie widać . Na wsi jeszcze stroi się kapliczki , krzyże itd... a tu tylko aut dużo . Okropna susza , trawa wypalona aż żal patrzeć . Jeszcze nie wiem czy jest gniazdo , jutro sprawdzimy . Skoro syn pojechał do prawnuczki to z Tobą pewnie została synowa . U nas 28 stopni i zapowiadają deszcz na jutro ale czy się sprawdzi ? Zobaczymy .
Szkoda , że nie możesz wyjść na zewnątrz , zawsze to inaczej . Pozdrawiam serdecznie i przytulam {} .

Jadka.Z 20-05-2024 13:52

poniedziałek
 
Dni zupełnie podobne do siebie.Rozwiązuję sudoku lub układam pasjansa.

Dancia54 20-05-2024 14:48

Witaj Jadziu .
Masz rację - każdy dzień podobny do drugiego choć czasem trzeba wyjść do lekarza czy zajrzy któreś z dzieci .
Na dziś zapowiadają burze z gradem , chmury krążą ale jak dotąd nic...Lepiej aby popadało , burz boję się zwłaszcza jak walą pioruny .
Pasjansa układasz w internecie czy masz karty ?
Miłego dnia , pozdrawiam {} .

Dancia54 20-05-2024 19:06

Dobry wieczór .
Ufff....w końcu pada deszcz i podlewa roślinki :) , nawet grzmi i błyska . Na balkonie i tak musiałam podlać warzywo bo jest zadaszony .
Ale niebo jest czarne więc nie wiem co będzie działo się w nocy .
Czas na kolacyjkę , dobrej nocy życzę i do miłego .

Jadka.Z 21-05-2024 12:13

Danusiu dzięki za miłe słowa, ja zostaję też sama, po prostu przygotują mi obiad i sama sobie radzę. A do wnuczki pojechali oboje. Nie mogą być tak uwiązani do mnie. Trochę z trudem ale sobie radzę.Lekarz twierdzi że powinnam chodzić przy chodziku ale to dla mnie zbyt trudne i bolesne.Nie będę się męczyć dla tego że lekarz tak uważa, sama czuję co mogę, jestem za stara na to. Najlepiej mi jeździć wózkiem. U mnie ani śladu deszczu, czekamy na opady.

Jadka.Z 21-05-2024 12:18

pasjanse
 
Danusiu układam w internecie, karty też mam ale przywykłam do internetu. Wyglądam przez okno a w ogrodzie zakwitły piękne maki ogrodowe, może wyjdę na trochę,syn pomoże mi.

Stefan 21-05-2024 17:26

Już nawet problem z używaniem kompa. Ręce, głowa...:confused:.
Ładnie sobie rozmawiacie:).
I piękną pogodę macie, aż jej.....żal.
W tym tyg. wybiorę się wreszcie do dr rodzinnej.
Pozdrawiam serdecznie {}.

Dancia54 21-05-2024 18:32

Dzień dobry Jadziu i Janku .
Janku , miło , że pojawiłeś się ale powiem , że i zmartwiłeś mnie swoimi słowami :| . Jest aż tak źle ?
Jutro chyba masz wizytę u dentysty o ile dobrze pamiętam a do rodzinnej wybierz się koniecznie . Zawsze ją chwalisz . Tak , pogoda piękna ale za sucho jest , jutro ma być jeszcze bardziej gorąco .
Z Jadzią prowadzimy luźne i miłe pogawędki choć nie zawsze jest o czym pisać :) .
Jadziu , ja lubię układać pasjansa pająka , również w necie , ten rodzaj lubię najbardziej . Kiedyś opiekowałam się panią po udarze i też miała wstawioną endoprotezę biodra a miała wtedy 88 lat . Początkowo przychodziła rehabilitantka i ją ćwiczyła . Pani ta poruszała się przy chodziku ale trzeba było ją asekurować . Nie bardzo chciała ale trzy razy dziennie musiała zrobić spacer po mieszkaniu . Bardzo dużo czytała , oglądała z zamiłowaniem obrady sejmu i robiła na drutach . To było dawno temu...
Już Was nie nudzę , pozdrawiam cieplutko , bądźcie zdrowi i do miłego {} {} .

Jadka.Z 24-05-2024 18:52

U mnie nic nie pada a szkoda.

Dancia54 24-05-2024 19:23

Dzień dobry .
Jadziu , u mnie właśnie z jednej strony słońce a z drugiej czarna chmura , śliczna tęcza , wieje i leje deszcz .
Było 30 stopni a teraz spadło do 21 .
Co u Ciebie słychać ? Jak się czujesz ?
Dziś był syn na obiadku , drugi dzwonił , dzień przeleciał nie wiadomo kiedy .
Może Janek zajrzy i napisze choć kilka słów....
Pozdrawiam serdecznie , miłego wieczoru i spokojnej nocki :* :* .

Stefan 24-05-2024 22:39

Cytat:

Może Janek zajrzy i napisze choć kilka słów....
Cytat:

U mnie nic nie pada a szkoda.
No i zajrzał Janek. Wywołałaś wilka z lasu.
U mnie też nie pada. Tak to zmienna jest ta pogoda. Jak Kobieta:):).
Może jeszcze popada. Jeszcze maj ma tydzień.
Jak żyjecie drogie Panie?
Bo ja dosyć marnie, ale żyję. "Jeszcze pan pociągnie...", powiedział mi kiedyś dr-humorysta.
Byłem wczoraj u nowej dentystki. Miła. Cóż kiedy droga. I znów czeka mnie rwanie zębów.
Tym razem trzech. Każdy wartości 450zł polskich:icon_eek:. I nowa protezka górna, wartości 2 tyś, też polskich.
Jeszcze mam czas. Może się rozmyślę. Zobaczymy..
Wybieram się do mojej lekarki rodzinnej. Ma mnie "podtrzymać na duchu":(. Bo kondycję mam marną. Ta chol.... mgła robi swoje. Chodzę po mieszkaniu jakbym był na rauszu. To już nawet przestaje być śmieszne3:-):'(.
Trzymajcie się dziewczyny. Niech Wam pogoda sprzyja, słoneczko dalej Was ogrzewa:). Tylko w miarę.
Ano, uwidiom jak to wyjdzie:tongue:.
To pa, {}.

Jadka.Z 25-05-2024 09:53

Danusiu! u mnie jest tak samo jak u tej pani o której piszesz, tyle że ja głównie siedzę w internecie. Czytać już nie czytam bo oczy się męczą. Kiedyś czytałam bardzo dużo a nawet pracowałam w bibliotece.

Jadka.Z 25-05-2024 10:04

Witaj Janku. Odezwałeś się jak pisałam. Współczuję Twojemu samopoczuciu z tą mgłą.Mnie z rana też coś uciska na mózg, może to podobne uczucie. Czy ta mgła to jakby pamięć ucieka?

Jadka.Z 25-05-2024 12:47

dzień matki
 
Syn kupił ciasto na dzień matki -dobre, a ja dziś obrałam ziemniaki do obiadu- sama chciałam przypomnieć sobie jak to jest.

Dancia54 25-05-2024 18:13

Witajcie Jadziu i Janku .
Sobota więc było troszkę obowiązków domowych ale już luzik jak to mówią młodzi :) .
Jadziu , od małego czytałam bardzo dużo , nadal to robię ale masz rację - oczy wysiadają .
Janku i ja Ci współczuję bardzo ale dodam , ze ceny u stomatologa wzięte chyba z kosmosu :icon_eek: , koszmar . Drożyzna wszędzie , wszystko z dnia na dzień idzie w górę . Tak , jutro Dzień Matki , nasze święto Jadziu :) .
Dziś znów prażyło ale już jest mniej stopni , wieje ale nie pada . Dobrego wieczoru i spokojnej nocki {} {} .

Jadka.Z 26-05-2024 10:54

Marnie się czuję,nic mi się nie chce,położę się na trochę-co mam się męczyć.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:17.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.